Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok akik...

Vannak itt olyanok akik melegebb éghajlatú országban élnek? Nem unalmas egy idő után az állandó meleg?

Figyelt kérdés
Csak mert én szívesen elköltöznék egy ilyen országba és nem érzem úgy, hogy meg tudnám unni.
2018. okt. 23. 13:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyivel melegebb országra gondolsz?
2018. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Afrikában se unják a meleget.
2018. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is az idöjárás a legnagyobb bajom.

Németországban lakom, de mindennapi közdelmem a hideg idö. Pedig átlagos telek 0 fok körül vannak. Huzamosabb nagy minusz ritka...


Tavaly Tenerifén voltunk és az az álom. Télen 10 fok alá nem megy a hömérséklet, egy pulcsi és egy farmer a legidegebb idöben is elég. Nyáron pedig 30 fok a legmelegebb a szélnek köszönhetöen. Europa és még Mo-tol sincsen túl messze. Annyira oda költöznék.

Csak a férjem munkája No-hoz köti...

2018. okt. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem csak hogy meg lehet unni, hanem gatyarohasztó melegben az egyelítői emberek sem tudnak olyan szintű munkát végezni, mint hidegebb éghajlaton.

Erre jó példa, hogy Szingapúr volt elnöke a gazdaság fellendülését elsősorban a klímának tulajdonítja: [link]

2018. okt. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
San Franciscoban élek, télen - nyáron 20 fok körül van a hőmérséklet. Hamelegebbet akarok elugrok Napaba, 1 ora autoval, vagy Los Angeles felé a highway1-on. Én imádom és boldog vagyok itt. Hawaii is csak, 5 ora repulovel.
2018. okt. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!