Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha már lassan...

Mit csináljak ha már lassan ki vannak merülve a kapacitásaim és egyre nehezebben tudok rekreálódni?

Figyelt kérdés

Mindenem ki van merülve, semmilyen érdeklődésem nincs senki és semmi iránt, aludni alig tudok, nappal agyatlan zombi vagyok és a kávé sem segít már. Aztán munkahelyen is egyre kevésbé voltam tevékeny és kirúgtak, hónapok óta nem dolgozok. Egész nap csak vagyok, benn a csendes szobában, vagy a sötétben fekszek egész nap. Amilyen dolgokat régen szívesen csináltam, egy se érdekel. Hogyan találjam meg újra önmagam?

24/F


2018. okt. 27. 04:46
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Célokat kellene kitűznöd az életedben, anélkül nehéz. És ha egyedül nem megy, ne félj tanácsot kérni szakembertől. Itt mondjuk pszichológusra gondolok, nem "életvezetési tanácsadóra".

Jó, hogy most megéled az olyan mélységeket, mint a sötétben fekvés, meg a semmittevés, mert ebből már csak kifelé lehet majd mászni.

2018. okt. 27. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!