Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az oka annak hogy mostanába...

Mi az oka annak hogy mostanában ilyen keveset alszok?

Figyelt kérdés

Tegnap is lefeküdtem 23.45 körül és felébredtem 05.15 körül.Utána nem is aludtam vissza.De nem is vagyok se fáradt se álmos.Utánajártam: átlagos alvásmennyiség 8-9 óra.

Most valami betegségem van vagy mi?Ti mennyit birtok aludni?Mit csináljak hogy többet aludjak?

22/F



#alvás #betegség #aggódás #nagyon kevés alvás
2018. okt. 27. 12:44
 1/1 anonim válasza:
Lehetséges, hogy napközben nem csinálsz semmi megterhelőt, ami okot adjon arra, hogy fáradt legyél. De ez akkor sem egészséges. Sportolj rendszeresen, feküdj le hamarabb és ami a legfontosabb: elalvás előtt 1 órával ne telefonozz vagy számítógépezz, mert jelentősen rontják az alvás minőségét. Még egy tipp: elalvás előtt ihatsz tejet vagy citromfű teát...az megnyugtat és tovább is fogsz aludni...ha semmi sem vált be, akkor fordulj orvoshoz. Minimum 7órát próbálj átaludni
2018. okt. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!