Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A legjobb barátnőm mostanában...

A legjobb barátnőm mostanában keveset foglalkozik velem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Ő 15 éves én most leszek 14!Idén nyáron majdnem minden hétvégén bulizni jár a "barátaival" és nem nagyon van rám ideje!és mióta pasija van még szörnyűbb!mivel a csávó is ott tartja a lovát,ahol mi így már a lovardában sem velem van hanem a fiujával!mit tegyek?a válaszokat előre is köszönöm!
2013. aug. 28. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Ebben a korban ez nem egyedei eset, nem nagyon lehet vele mit csinálni. Esetleg beszélgess erről vele, de nem hiszem, hogy változni fog mert sok minden leköti, barát, buli, stb. Talán betársulhatnál ha bulizni megy.
2013. aug. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj hogy engem nem engednek el ilyen helyekre,de szerintem még nem is kéne ennyi idősen!vagy?
2013. aug. 28. 21:10
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
öld meg!:D
2013. aug. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ebben az esetben ha nem engednek el ez az élet egyik leckéje amiben magadban kell előre jutni... nem az első, elhiheted, de nem is olyan nehéz... meg kell oldani... sok sikert :) Ettől nagyobb problémád ne legye azt kívánom!
2013. aug. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!