Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy nálam...

Miért van az, hogy nálam unintelligensebb emberek környezetébe kerülök mindig?

Figyelt kérdés

De a helyes szó inkább ,,egyszerűbb, átlagosabb, tipikus extrovertált kicsit ,,proli" (nem tudok más szót használni)".

Ilyen emberek voltak a barátaim sokáig, ilyen munkahelyeim voltak, ilyen fiúkért voltam oda, miért?

Pl. Az esetem a tipikus drogos, alja rosszfiúk, akik nem túl intelligensek, nem mondom hogy buták, de bizonyos témákról értelemszerűen már nem lehet velük beszélgetni. De ezek nem tudatos választások nálam, inkább valami tudatalatti oka lehet. Mégis mi?


Miért nem olyan környezetet választok magamnak, amilyen én vagyok?


2018. okt. 27. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Van egy rossz hírem: te is az vagy.
2018. okt. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Te milyen vagy?
2018. okt. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Hasonló-hasonlót vonz.
2018. okt. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem értékeled magad eléggé.

Vagy te se vagy elég okos az "okosakhoz".

2018. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

...a borsó meg a héja.

Zsák a foltját.

És miből gondolod, hogy unintelligensebbek?

2018. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Azok a hajlamosabbak a rossz társaságokra akiket valahol folyamatosan kudarcok értek, nehezebben illeszkednek közösségekbe, a rossz társaságok pedig alapvetően nyitottabbak, befogadok.


Alacsony önbizalom, önbecsüles igy az oka.


Amig egy kiszemelt normális srác pl el sem mer hivni randira, vagy rád se néz, vagy bnője van, stb, addig pl egy drogos nem kecmecel, már tizszer is elvisz egy körre.

2018. okt. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!