Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy maradjon nyugodt az a...

Hogy maradjon nyugodt az a férfi akinek komolyabb tervei vannak, tervezne, de a környezetébe szinte minden nő torz én képü személyisgü, komolytalan, 0 felelősség vállalással?

Figyelt kérdés

Hogy találjon társat, hogy maradjon nyugodt ?

Oké itt majd jönnek heveskedő nők akik megakarják mondani hogy "de a férfiak is ilyenek.. Nem, engem nem a férfiak érdekelnek. hanem értelmes segitő válaszok. Mert sok ilyet hallani olvasni, még többet is mint forditott esetbe. Hogy a férfi akarna de nem tud, mert egyszerüen olyan nők veszik körül akik belül kislányok. És akkor arra is azzal jönnek hogy Rossz helyen keresi. Ez baromság, Legyen net, legyen szórakozóhely, bárhol, ugyanazok az emberek.


2016. júl. 4. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs összefüggés nyugodtsággal.

Olyan társaságokat kell keresni. Nem fizikálisan értik "rossz helyen"-t.

2016. júl. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
teljesen. én is nyugodt vagyok!
2016. júl. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Belul mindenkinek van egy gyerekesebb ene.

Peldaul lehet hogy en egy eros fuggetlen no vagyok, de ma jol jott volna egy nagy oleles es csok, amikor megtudtam, hogy ujra kell kezdenem egy szakmai regisztraciot, mert kernek meg egy papirt, a regisztracio menete pedig megvaltozott, es hiaba mondtak honapokkal ezelott azt hogy jo lesz, megsem eleg.


Ilyenkor lehetek en barmilyen eros no, Londonban hazat berelek, dolgozom. Tervekkel, hogy vallalkozom, lakast veszek es tanulok, ha egyszeruen kizokkent a nyugalombol egy ilyen igenis sirok, mint egy kislany.

Ha pedig ezt egy ferfi nem erti meg, akkor nekem ne is legyen a parom. Mert nekem olyasvalaki kell akivel tamogatjuk egymast joban-rosszban a masik mellett allunk.


Te egyebkent mitol lennel olyan komoly, felelossegteljes ferfi es milyen terveid vannak?


Amugy meg nincs erre univerzalis torveny, hogy hol vannak ilyen nok, de peldaul nagyobb aranyban talalsz intelligens embert egyetemek kornyeken, mint szoliban, de szoliban is lehet hogy a csinibaba aki epp besetalt egyebkent egy sikeres vallalkozo.


"Ugyanazoo az emberek" a neten meg a kavezoban is, azert 7.000.000.000-bol mar lehet valogatni, csak tudni kell hol erdemes.


A kerdesed amugy enyhen provokativ. Hogy maradj nyugodt, ha mindenki felelotlen, raadasul meg torz enkepu is korulotted, csak te vagy hiper-szuper? Hat akkor sehogy. Passz. Ez koltoi kerdes lenne?


Meg mi az hogy mindenkinek torz az enkepe? Mibol gondolod, hogy a tied nem az?

2016. júl. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg, hogy nem nyugodt? Felkel és üvölt, hogy nincs nője?
2016. júl. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy érted hogy olyanok veszik körül...? Menjen vagy keressen más társaságot és ne az "óvodába" toporzékoljon bárhol is legyen az. De maximum egy gyermek fiu nyavajog egy ferfi de altalaban egy felnott ember tudja hogy sok fele ember van sokfele erdeklodessel... Keresni kell a kozos pontot. Ennyi.
2016. júl. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!