Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan manipuláljam az embereket?

Hogyan manipuláljam az embereket?

Figyelt kérdés

2018. okt. 28. 20:53
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Kedves 8-as, ezt most olyan jól megmondtad, hogy csak na.

Ki állította, hogy én valaha manipuláltam vagy próbáltam? Soha nem tettem ilyet, ez csak egy lehetséges válasz volt.

Mire való a gyakorikérdések? Kérdésekre választ kapni. Ez nem az index.hu kommentszekciója, hogy mások nagy bölcseletét meg személyes kicsapongásait olvasgassuk.

2018. okt. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
Ne tégy olyat másokkal , amit te nem szeretnéd, hogyha veled tennének; szóval ez ilyen kihasználása másoknak a saját céljaidra, vagy szórakoztatásod eléréséért; ezek nem jó dolgok. Bánj jól másokkal, és akkor ugyanaz talál hozzád vissza; ahogy pl a nem jó dolgokat is visszaküldi a karma, csak fordított szituációban. Amit vetettünk, azt kell learatni. Szóval a karma az így tanít, hogy visszadobja a szituációkat, az adott helyzeteket, csak máskor te leszel a másik oldalon. És nem biztos amúgy, hogy ugyanattól kapod vissza; ha pl ő megbocsájtotta, akinek okoztad, de pl te még mondjuk rágódsz rajta, és nem bocsájtottad meg magadnak, akkor valakitől majd visszaérkezik ez az "energia", amit egyszer már elindítottál, hogy pl konkrétan manipulációs szándékkal, és akkor hát így tanít a karma, amely egyébként kiegyenlítődésre törekszik, hogy ha pl te is esetleg átéled azt az adott nemjót pl, akkor majd már te se akarod csinálni másokkal; de mondjuk lehet pl erre bezírozni, vagy mi, hogy "jaj, úgyse fognak rájönni, mert direkt cél is, hogy ne jöjjenek rá"; na de ez ilyen kozmikus princípium , vagy mi, ilyen alapelvnek szokták mondani; szóval a kozmikus tudat viszont tudni fogja magától:) Tehát visszadobhatja a szituációt, csak megfordítva:)
2018. okt. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Ha magadat sikerül manipulálni, másokkal is tudni fogsz.


Ha kedves vagy magadhoz, másokhoz is az vagy.

2018. okt. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
A manipulációt igen is lehet jó dolgokra használni... Ha annyira kíváncsia az emberek, hogy mire akarom használni hát megmondom. Sok olyan barátom van aki tipikusan csicskáztat,szid és bánt másokat... Na én éppen őket akarom evel úgymond "megváltoztatni" vannak olysn emberek akiket fogjuk rá sikerült csak nem tudom, hogy 😂. Szóval "a manipuláció olyan mint a kés, egy orvos kezében életeket menthet, de egy gyilkoséban elveheti azokat."
2018. okt. 29. 08:01
 15/24 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesírási hibákért... Még álmos vagyok
2018. okt. 29. 08:02
 16/24 anonim ***** válasza:
Vicces, amikor valaki hülyébb, mint amilyen gonosz
2018. okt. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
Azért vagyok gonosz mert el akarom érni, hogy ne bántsanak másokat? Good 😂😂😂
2018. okt. 29. 08:50
 18/24 anonim ***** válasza:
Ezzel ugyanarra a szintre jutnál, mint a piszkálók. ;)
2018. okt. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Én nem fogom megverni őket vagy megkeseríten at életüket vagy depresszióba kergetni vagy elvenni az önbizalmukat mint ők másoknak
2018. okt. 29. 09:11
 20/24 anonim ***** válasza:

"Sok olyan barátom van aki tipikusan csicskáztat,szid és bánt másokat... Na én éppen őket akarom evel úgymond "megváltoztatni""


Ne őket akard manipulálni, hanem azoknak próbálj segíteni, akiket csicskáztatnak, szidnak, bántanak.

2018. okt. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!