Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehető a kettőnek köze egymásh...

Lehető a kettőnek köze egymáshoz vagy csak nem tud angolul?

Figyelt kérdés
Egy csajszikah a nászutas képeit tartalmazó Facebook-os albumot úgy nevezte el, hogy "Nice út". Azt hitte, hogy ez így milyen cuksi, vicces vagy csak simán nem tud angolul, de azért menőzni akar?
2018. okt. 29. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nizzát nevezik Nice-nek a franciák (az angolok, és még néhány nyelv, amely nyelvek a francia eredetihez igazodnak). Nem ott voltak véletlenül nászúton?
2018. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szicílián voltak, pl. olyan helyeken, hogy "Noto", "Scala dei Turchi", "Corleone" és "Mirasole s Leone".
2018. okt. 29. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a köze a kettőnek egymáshoz, hogy elég hasonló a nice és a nász szó kiejétése, ráadásul tényleg nice út lehetett a nászút, tehát tulajdonképpen igenis vicces, és valamennyire igenis tudhat angolul, ha ezt észrevette.
2018. nov. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, akkor most kötekedni akartam, és csak magamattam "szop@ ttam be". XD Azért köszönöm a választ!
2018. nov. 15. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!