Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan kell fütyülni?

Hogyan kell fütyülni?

Figyelt kérdés
Meg szeretném tanulni, valaki el tudja magyarázni nekem, hogy kell?

2018. okt. 30. 00:08
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Ha van saját fütyülőd, akkor egyszerű.

Ha nincsen, akkor keress egy pasit...

2018. okt. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csücsörítesz, nyelvedetet alúra szorítod, a nyeved hegye az alsó fogaidhoz tapad és fújsz. Ha gyengén fújsz is már halk sipoló hangja lesz.


Azt is tudd, hogy nem mindenki szereti, én pl rühellem, idegesít, szóval azért nézd meg, amikor elkezdesz fütykörészni, hogy valakinek nem torzul el az arca vagy nem vet rád csúnya pillantást. Ja és irodában, könyvtárban, kórházban, lépcsőházban (mmint a lakások közti részen), stb. ne csináld. :) Amikor 6 napra kórházba kerültem, egy pacák minden nap óramű pontossággal ugyanakkor kezdett fütyülni telitüdőből délelőtt és csinálta délutánig. Azért az nem minden páciensnek kellemes.

2018. dec. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!