Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az furcsa ha huszonévesen...

Az furcsa ha huszonévesen nagyon szépen tudok fütyülni? Más is van így?

Figyelt kérdés

Nagyon sok dalt el tudok fütyülni, és szépen tisztán. Családom barataim szerint vicces amikor csücsörödik a szám, de szerintem is az. Ez oké?

22/L



2018. okt. 15. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ezzel a baj? Szerinted a fütyülés korhatáros? És túl idősnek vagy túl fiatalnak érzed magad hozzá? :-)
2018. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Túl fiatalnak. Mondjuk hét éves voltam mikor először elfüttyentettem magamat egy strandon a kismedencében, de sose mertem felvállalni hogy szeretek fütyülni. Te pl. tudsz? Ha igen mennyire?
2018. okt. 15. 20:29
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem furcsa

Húgom is nagy szépen fütyül, meg tud hangosat is, amit szurkoláskor szoktak

De a dalokat is szépen fütyüli(húgom 19 éves)

Én konkrétan azt tudom el fütyülni, inkább sípolni... amikor felforr a víz és sikít a teafőző >< :D

Hacki Tamásról nézz/hallgass pár videót :)

2018. okt. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Ez legyen a legnagyobb gondod az életben.
2018. okt. 15. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tölts fel videókat youtubera, hadd nézzük már meg hogy tudsz fügyülni!
2018. okt. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Elsőre azt olvastam, hogy nagyon szép a fütyid...

Na, mondom mar ez is baj.

2018. okt. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Az első válaszoló vagyok. Valamennyire tudok, de azért nem kiemelkedően szépen. De az énekkarunkban volt egy srác, kb. 16 éves, aki nagyon jól fütyült, annyira, hogy az egyik kórusmű végén - ahol ez illett a stílusba - befütyülte a dallamot (először próbán viccből, aztán úgy döntött a karvezető, hogy ez koncerten is jó lesz).

2018. okt. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!