Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lassan 29 évesen már öreg...

Lassan 29 évesen már öreg vagyok punknak?

Figyelt kérdés
Hülyét sem akarok csinálni magamból.

2018. okt. 31. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
nem
2018. okt. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%

Punknak sosem lehetsz öreg


Egy punkot nem érdekel mások véleménye

2018. okt. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Soha nem is érdekelt, de akkor lehet valóban kezdek öregedni ha már felmerült bennem a kérdés..pi csába
2018. okt. 31. 16:32
 4/11 Metionin ***** válasza:
100%
Nem. Vannak dolgok, amiből nem lehet kiöregedni. Én 28 vagyok és ilyen blekmetálgót valami, most vessem tűzre a fűzőimet meg a Poe könyveket és kezdjek pasztellszínben járni mert hamarosan betöltöm a 30-at? Egy frászt :D
2018. okt. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Ha felmerült benned a kérdés, akkor az vagy.


Egy igazi punkot ez nem érdekelne.

2018. okt. 31. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
Ha ez a kérdés felmerül benned, akkor a személyiséged alkalmatlan arra, hogy punk legyél.
2018. okt. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Az ember sose öreg se punknak, se gothnak, se egyébnek. Na jó, a lolita stílus öregen már nem meggyőző, de a többi... :D A punkság amúgy sem (csak) a külsőségekről szól, az ember hozzáállása pedig nem szokott hirtelen drasztikusan megváltozni. De nekem nincs sok fogalmam a punkokról, csak néha beléjük futottam és aranyosak voltak.


Egyszer régen voltam punkfeszten, ahol punk apuka hozta a kisfiát (persze kellő hajviselettel a pici részéről is :D), na neki eszébe se jutott hirtelen abbahagyni a punkságot, de miért is tett volna ilyet? Attól még lehet felelősségteljes apa meg minden.

2018. okt. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, illett volna meghalnod már... Még Kurt Cobain is meghalt 27 évesen, pedig ő csak apró nyomokban volt punk. De ugye a többiekről nem is kell beszélni.
2018. okt. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én metálos vagyok 42 éves öregember létemre, és magasról teszek rá, hogy ehhez ki mit szól.
2018. okt. 31. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Rocker és metálos lehet az ember idősen is. Na de punk? Ha létezik a rockzenének olyan alfaja, ami korhoz kötött, hát az a punk. A szó magában foglalja a tinédzserkori dühöt, és forrófejűséget. A Sex Pistolst is viccesnek találtam, amikor összeállogattak középkorúan. Eleve az is kérdés, hogy a punkmozgalom, mint olyan létezik-e még, és igazából nem futotta-e ki magát a nyolcvanas évek végére. Elvégre hippimozgalom sincs már a klasszikus értelemben.
2018. okt. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!