Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Leestem egy kis kézi kordéról...

Leestem egy kis kézi kordéról (kisfiam akart rajta körbehúzni az udvaron) és nagyon bevertem a farkcsontomat, a földön fetrengtem fájdalmamban, apósom, férjem is vadul hahotáztak. Hogyan lehet az ilyen helyzetet jól kezelni?

Figyelt kérdés

2018. nov. 2. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
98%

Sehogy. Parasztok.

En is elestem, beutottem a farokcsontomat. Nem mult a fajdalom, napok mulva elmentem rontgenre, el volt torve. Hat hetig kellett fekudni vele.

Tenyleg nagyon vicces az ilyesmi.

2018. nov. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sosem szoktam más fájdalmán derülni, nem értem miért jó a káröröm.
2018. nov. 2. 17:11
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnálom! Jobbulást Neked is kedves 1. válaszoló! Még mindig nagyon fáj :-( Úgy látszik nem a házastárstól kell számítani támogatásra, ( fú de meglepődtem :-) ) nem is jött rögtön utánam. Jó lenne valami lelki technikát tanulni, hogy ilyenkor a haragomat inkább valami konstruktív dologba tudjam átfordítani. Esetleg velük tudjak kacarászni...
2018. nov. 2. 17:16
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Vicess lehetett én is estem már nagyokat röhögttem fájdalmamban
2018. nov. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Hát két lehetőség van:

Az első, a sérülés komolyságától függően szólsz nekik, hogy segítsenek fel, vagy hívjanak mentőt/vigyenek be a kórházba.

A második, hogy összeszeded magad és felállsz.


*A megsértődés nem tartozik a"jól kezelés" kategóriába.

2018. nov. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Nagymamám (70+) nemrég tudta meg, hogy kábé 65 éve törött farokcsonttal élt.


Gyermekkorában fenékre esett.


Mindenképp menj el röntgenre, vagy egy jó csontkovácshoz (mamámnál ő vette észre)


Apósodék pedig tényleg szenyák... én tuti kivertem volna a hisztit, ha ilyen történik.


Nem zavar, ha kinevetnek amikor bénázom - nevetek velük és megyek tovább.


Ha megsérülök, vagy "csak" komoly fájdalmam lesz, annál már genyóság röhögni.

2018. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%
Az az igazság, hogy többször volt velem is, hogy én voltam aki nagyot esett, vagy ismerőseim ugye, és a sokkhatás miatt egyszerűen kibukik a nevetés, ha akarom ha nem. Utána persze odamegyek, segítek, vagy ha én fekszem a földön és nevetnek, és nagyon fáj akkor mondom, hogy gyertek már légyszi szedjetek össze. De nem sértődnék meg, mert hiába nem akarom, nálam is kicsordul a vihogás.
2018. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
27%
Hát elég érdekes látvány lehettél, ahogy kucorogsz egy kis kordén, aztán fenékreesel róla. Ha kívülről láttad volna milyen groteszk látványt nyújtasz, valószínűleg te is felnevetsz. Amúgy tanultál az esetből, pl. hány éves gyerekre bíztad rá, hogy húzza anyát? Biztos jó ötlet volt?
2018. nov. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Vagy kínodban röhögsz te is, vagy összeszorítod a fogadat, nem káromkodsz a fiad előtt és bemész a házba és jegeled a hátad/farod. Majd asszony ellát.
2018. nov. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!