Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt eddig a legnagyobb...

Mi volt eddig a legnagyobb dolog, amivel kiléptetek a komfort zónátokból?

Figyelt kérdés
2018. nov. 6. 09:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Elmentem a fogorvoshoz. Nekem ez kicsivel rosszabb, mint a kivégzés.
2018. nov. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Elmondtam a családomnak, hogy meleg vagyok. Kellett hozzá vagy 20 év, hogy rászánjam magam :(
2018. nov. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Amikor alig pár km vezetéssel a hátam mögött le kellett vezetnem 3 nap alatt 600 km-t, utasokkal, életemben először autópályán aztán pedig kanyargós hegyi utakon, esküvői muri keretein belül, idegesítő anyósülés-beli utassal....

Na, az szörnyű volt.



Még kevesebb kilométerrel levezetni egy állásinterjúra, miután a jelenlegi munkahelyemről elkéreckedtem.



Nekem most így vezetéssel kapcsolatos dolgok jutnak eszembe.

2018. nov. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
11 órát repültem, átszállással. Visszafelé ráadásul egyedül. Rettegek tőle.
2018. nov. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Fuu ilyen szerintem a suliban volt..

Tetszett egy lány és a mellettünk lévő teremben volt órájuk, szünetben kint ültek a folyosón. Becsengettek, mindenki ment befelé csak pont ő nem. Hát életemben először és utoljára össze szedtem minden bátorságomat és oda mentem hozzá :D közöltem vele mi a helyzet, szeretném megismerni bla bla bla, k.r.va kínos volt amúgy.. mondta, hogy van barátja. Mondom oké akkor szia és bementem de miközben csuktam be az ajtót láttam, hogy mosolyog, meglepte a dolog és szerintem jól is esett neki (nem egy topmodellről van szó).

Én is örültem, mint majom a farkának pedig kikosarazott 😂 annak örültem, hogy össze tudtam szedni magam és oda menni.. hogy volt végre bátorságom lépni az ügyben :) egyébként tènyleg volt barátja (amikor oda mentem hozzá, akkor nem tudtam)..


Nekem ez volt a legnagyobb dolog eddig :D

Sok lány volt sulis koromban, akik tetszettek de soha nem mertem oda menni hozzájuk.. ő az egyetlen akinél ezt megléptem sok év után szóval örültrm magamnak :)


24F

2018. nov. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
#5-ös, hasonló velem is volt középiskolában :DD
2018. nov. 6. 10:27
 7/25 anonim ***** válasza:
92%
Elváltam. Jó döntés volt.
2018. nov. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Emberek közé mentem.
2018. nov. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Felmondtam a munkahelyemen, jó döntés volt.
2018. nov. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Én lámpalázas vagyok, pedig nagyon szeretnék embereknek énekelni (elég jól is csinálom, de hát remeg kezem-lábam-hangom, ha már csak 10 ember is hallgat). 1-2 alkalommal előfordult az életem során, hogy jól sikerült az emberek előtti éneklés, és olyankor mindenki úgy nézett rám, hogy "atya ég, neked ilyen hangod van?!.

Azok felbecsülhetetlen pillanatok voltak. :)

2018. nov. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!