Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gáz szerintetek, hogy még...

Gáz szerintetek, hogy még szintse sose bicikliztem?

Figyelt kérdés
Kiskoromban nyilván megtanultam, de egyrészt nagyon kövér kisgyerek voltam és elég elég szar volt az egyensúlyérzékem ezért sose bicikliztem miután megtanultam. Most már itt vagyok majdnem 20 évesen, viszonylag sportos alakkal, és olyan kellemetlen, hogy még soha:D meg rossz emlékek is fűzödnek hozzá

2018. nov. 8. 00:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy 18 éves ismerősöm, aki egyáltalán nem tud biciklizni. Persze furcsa és szokatlan, dehát ez van, ilyenért nem kell lenézni az embert. :)
2018. nov. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem gáz én régen sokat bicikliztem de most már a boltig is lusta vagyok eltekerni xD
2018. nov. 8. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Két lányt is ismerek, akik nem tudnak. Miért kellemetlen? Akarsz egyáltalán?
2018. nov. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Volt olyan ismerősöm aki 50 évesen tanult meg bicajozni :)) Ha szeretnél, akkor hajrá :) Nagyon jó móka a bicajozás ;)
2018. nov. 8. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én próbáltam 4-5 évesen, csak akkorát tanyáztam, hogy anyu évekig nem bírt rávenni, hogy újra megpróbáljam. Aztán alsóban újra felültem, de szintén akkora esés lett belőle, hogy azt mondtam, elég volt, nekem ez nem kell. Most én is 20 vagyok, nem érzem azt, hogy szükségem lenne erre, vagy hogy valami nélkülözhetetlen maradna ki az életemből. Valaki úszni nem tud, én biciklizni nem.
2018. nov. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz mindenkinek:D
2018. nov. 8. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!