Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megtanulhatok motorozni, ha...

Megtanulhatok motorozni, ha még soha nem bicikliztem?

Figyelt kérdés
Tudom nagyon hülye kérdés, az pedig még hülyébben hangzik, hogy 19évesen még soha sem bicikliztem. Úgygondolom, hogy előtte nem ártana a bringázást megtanúlni, de nemtudom, hogy ez feltétlenül szükséges-e.

2018. máj. 30. 18:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tanulj meg bringázni és gyakorolj sokat.

Kell az egyensúlyozáshoz.

2018. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jobban jarsz ha előbb bringázzol
2018. máj. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Lehet bringa nélkül is, ha szereted a tejbegrízt.
2018. máj. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet még nem hallottam, előtte mindenképp tanulj meg biciklizni. Mert egy full kezdő motorosnak már teljesen alap dolog, hogy tud menni egy motorral egyenesen, ha előtte biciklizett, de neked lehet ezzel is meggyűlik a bajod. Kár lenne erre pazarolni a gyakorlati órákat, inkább tanulj meg előtt biciklizni rendesen.
2018. máj. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Valami visszafejlődött úriember lehetsz. Tanulj meg biciklizni de szerintem a motorozást örökre felejtsd el.
2018. máj. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 b1812567 ***** válasza:

Megtanulhatsz.


Lassabban fog menni és tovább fog tartani, többet fogsz bénázni is eleinte.

Hasznos, ha azért először kerítesz egy bicajt vagy egy robogót, és biztonságos (forgalomtól elzárt) helyen gyakorolsz. Védőfelszerelésben!

2018. júl. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!