Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan személy, akivel...

Van olyan személy, akivel most nagyon szívesen beszélnél de nem keresitek egymást? Miért nem? És ti ilyenkor mivel terelitek el a gondolataitokat?

Figyelt kérdés
L

2018. nov. 8. 17:28
 1/7 anonim válasza:

Beszélek mással...


Suliban sajnos már nincs közös óránk, ilyen hülyeségek muatt meg nem írok rá...

2018. nov. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy ideig kerestem, de "nem ér rá". Másokra rá szokott érni, csak rám nem. Szóval bármennyire is szeretnék vele beszélni, már nem keresem.
2018. nov. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolatban beszélgetek vele, és elképzelem mit válaszolna. Kerestem én, de feladtam, mert nem ér rám (gyerekei vannak).
2018. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Munkával.
2018. nov. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Van. Nem akar velem beszélni. Nem tudom miért nem. Én szeretnék, de nem tudom hogyan kell. Sosem mentek jól ezek a dolgok.
2018. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1, Volt/van és sajnos lesz ilyen személy még az életemben; 2, Rendszerint nálam van a hiba ilyen tekintetben, mert nem merek közeledni senki felé sem: akár akkor is, ha tudom róla, hogy erre befogadó lenne;

3, Számomra az élet olyan, mint egy tehervonat közlekedése, ami megáll 1-1 állomáson, felpakolnak-, lepakolnak rá, marad rajta alapból is súly, majd tovább áll, és ugyanoda, arra az állomásra nem tér vissza többé.

2018. nov. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, van. Elrontottam, hülyén viselkedtem, pedig nagyon szerettem őt, rajongtam érte, mégis eltürelmetlenkedtem és csúnyán megbántottam többször. Ez netes ismerkedés volt. Méghozzá itteni.

Egy idő után megtanulsz együtt élni a fájdalommal, kudarcokkal. Nem gondolok rá minden órában, de minden nap eszembe jut ez a nő. 🙂 Ez van, így jártam. Azt hittem, életem nője lesz.

2018. nov. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!