Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenhol ilyenek az emberek?...

Mindenhol ilyenek az emberek? Nyugtassatok meg, hogy lehet ebből menekülni.

Figyelt kérdés
Barátnőm öregebb tőlem 5 évvel. Én 22 éves vagyok, ő 27. Moziban voltunk a napokban, és hallottam, hogy a hátunk mögött lévő kopasz, szteroidos fa.. a ri... nőjével minket beszél ki, hogy a barátnőm szereti a kisfiúkat, és mi mennyire unszimpatikusak vagyunk nekik. Mindennaposak az ilyen esetek, unom már nagyon, elmennék az országból szívesen, remélem vannak helyek, ahol jobb a helyzet.

2018. nov. 12. 15:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Az az ő véleményük, nem a valóság...
2018. nov. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
33%
Balkán.
2018. nov. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
92%

Gyere angliába... itt senkit sem érdekel ki a párod, hogy nézel ki, stb.

Nincs beszólogatás, cikizés. Pl.simán elmennek vásárolni a tescoba pizsamában és papucsban, de láttam már fürdőköpenyes bácsit is tejet venni ott :)

2018. nov. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugtatlak, hogy ha belegondolsz a faszi valójában azért beszélt ki, mert egy “kopasz, szteroidos fa..” aki valószínűleg végtelenül frusztrált azért hogy elég férfias legyen (ki tudja miért?) és valamiért végtelenül irritálta hogy te nem vagy ilyen és mégis jól elvagy.

Gyakorlatilag a jelenléteddel a saját valóságáról alkotott képet sikerült megkérdőjelezned benne, ez pedig felzaklathatta.

2018. nov. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Bejártam egész Európát, 4 évet dolgoztam Németországban és szerintem csak itt ilyenek az emberek, máshol nem foglalkoznak feleslegesen másokkal.
2018. nov. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%
5 év korkülönbség meg sem látszik, biztosan nem rólatok volt szó.
2018. nov. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Kedves kérdező és téged érdekel egy tipikus agyatlan kigyúrt bunkó véleménye? :-D Ne hülyéskedj már! Ezek az emberek azért kigyúrtak, mert az élet más területein hatalmas nullák, igazi senkik és így próbálnak némi önbecsülést szerezni. A saját franc se tudja mi okból adódó frusztrációját vetítette csak ki rád. Nem kell az ilyennel foglalkozni.
2018. nov. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

Kedves Kérdező,


ha a kigyúrt illető azt bizonygatta volna a barátnőjének, hogy a zsemle jobb a kiflinél, akkor emlékeznél egyáltalán a tegnapi szavaira? Nem. Így, hogy a benned lévő gyengeséget/bizonytalanságot/identitáskeresést piszkálta meg, nos, így érinett meg téged a mondanivalója. Úgyhogy a kérdésedre a válasz: nőj föl*, erősödj meg**, vállald a döntéseidért a felelősséget***, különben mindegy hol vagy, bántani fognak. Mindig lesz olyan negatív vélemény, aminek indokolatlanul nagy jelentőséget tulajdonítasz, mindig kicsinek és sérülékenynek fogod érezni magad stb.


Elmenekülhetsz, elbújhatsz, de magadat mindenhova magadall kell vinned, és ez el fog rontani mindent.


*megéri

**kipróbálod?

***bele mersz vágni?

2018. nov. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Az ellenségeskedéssel van a baj, nem azzal, hogy véleményt alkot valaki.
2018. nov. 12. 19:57
 10/16 anonim ***** válasza:
42%

nyolcas vagyok


Ismered azt a mondást, h a vélemény olyan, mint a s-lyuk, mindenkinek van, de a másiké nem érdekli? Na, felnövéssel, megerősödéssel és önazonos döntések meghozatalával el lehet érni, hogy meghallgatod bárki véleményét (akár pozitív, akár negatív rád nézve) és megállapítod magadban, hogy az az ő s-lyuka, ezért bátran figyelmen kívül hagyhatod. Ennyi.


Mit gondolsz, képes vagy elindulni a felnövés irányában?

2018. nov. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!