Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elmenjek az érettségire?...

Elmenjek az érettségire? Többi részlet lent.

Figyelt kérdés
Meg van az érettségim, csak most jelentkeztem még egyszer javításképp, de nem lett lett olyan jó az írásbelim, nem javítana az eredményemen a szóbelivel együtt sem. Itthon nagyon akarják, hogy menjek, merthogy ne röhögtessem ki magamat, meg őket sem. De, ha egyszer nem akarok egyetemre menni... De ők nem ezt nem értik... Persze egy szakmát szívesen kitanulnék kertész, informatikus, fűtésszerelő, bármi. De, hogy ezek milyen szakmák, meg hogy annál több eszem van, lehet, de szívesebben dolgoznék. Persze nekem kéne mindenki elé állni, de ha folyton elhordanak mindenféle semmirekellőnek, akkor úgy nincs kedve az embernek még élni sem.
2018. nov. 13. 22:35
 1/4 A kérdező kommentje:
21/f
2018. nov. 13. 22:35
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja igen. 2 tárgyból mentem el.
2018. nov. 13. 22:40
 3/4 anonim ***** válasza:
A saját életed, a te döntésed és a te felelősséged.
2018. nov. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, menj el! Én a tételsoraimat sem tudtam úgy mentem el.. :D Később meg fogod bánni és , majd pár év után fogsz erre rájönni, mint én és mint körülöttem páran :) Nem olyan jó mondjuk 23 évesen visszamenni az iskolapadba... Ne akard azt végigzongorázni, amit én :)
2018. nov. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!