Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért hazudnak folyton?

Miért hazudnak folyton?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Van rajtam elég sok felesleg, ami nagyon zavar. Látványosan kövér vagyok, az osztálytársaim, ismerőseim mégis mindig azt mondják rám, hogy vékony vagyok......emiatt nagyon rosszul érzem magam, hiszen tudom, hogy nem igaz, másrészt annyira undorodom magamtól, hogy még tükörbe se merek nézni ha fehérneműben vagyok....Mindig irigykedve nézem az osztálytársaim, hogy milyen czinosak, néha majd meg fulladok attól a rossz érzéstől, ami eltölt ha magamra gondolok...

2018. nov. 15. 18:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát.. azt jó lenne ha leírnád,hány cm és kg vagy,ha így kitárulkozol..
2018. nov. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki, hogy a te osztálytársaid nem szívatnak emiatt. Nekem a gimit is ott kellett hagynom emiatt sajnos. Azóta változott a testem, a hajam, az arcom meg maga a lényem is. Elfogadtam, hogy nem lehetek vékony és tudod mit? Nem érdekel. Ugyanis rengeteg rengeteg híresség és világsztár is kövér, mint a disznó és milliók rajonganak értük. Én 18 éves vagyok, 180 cm és kb 100 kiló. Mivel magas vagyok, csak nagydarab vagyok nem hájas. Viszont a múltamra és az elért eredményeimre tekintettel, ahogyan élek, hogy tanulok és mellette dolgozom, tudom, hogy már nem kell aggódnom azon, hogy mit szól valaki, ha pl meglátja a vaskos karomat vagy hogy összeérnek a combjaim. Teszek rá! Ugyanis tiszteletet és méltóságot érdemeltem ki. Aki szeret, az így szeret engem nem topmodell alkattal... :) majd ahogy idősödsz, te is elfogadod magad. Hülyeség, hogy le kell fogyni. És hozzáteszem, hogy egy cseppet sem eszem többet, mint egy vékony ember!


18/fiú

2018. nov. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Egyèbkènt 152cm vagyok és 46kg
2018. nov. 15. 19:13
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem más bajod van
2018. nov. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 he84 ***** válasza:
100%
Ha valóban 46 kiló vagy kérdező, akkor valóban nem vagy kövér, hanem igenis sovány. Tehát nem hazudott neked senki, hanem te hazudsz saját magadnak. A normális, még nem túl sovány testsúly 55-60 kilótól felfelé keződik 70 kilóig. Nem kéne hagyni, hogy a média sokat manipuláljon a túl sok túl karcsú női ideállal, nem kell ennek megfelelni, nem ettől jó valaki.
2018. nov. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Lehet nem vagyok annyira drasztikusan túlsúlyos, de az átlaghoz képes igen...
2018. nov. 15. 21:03
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert a mostani lányoknak ha az igazat mondják, akkor azok lesznek beallitva kocsognek hogy hogy mernek így beszélni egy lánnyal.

Viszont van egy lány barátom, aki pont olyan magas és annyi kiló mint te. Semmi baj nincs a testével, te neked pedig kemény onkep zavarod van. Komolyan, menj pszichológushoz, vagy hasonlítsd össze magad dagadt emberekkel hogy lásd nem vagy az.

2018. nov. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

"Látványosan kövér vagyok"

"152cm vagyok és 46kg"


Neked inkább az agyaddal vannak bajok...

...ill. lenne, ha lenne agyad!

2018. nov. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 he84 ***** válasza:
Semennyire nem vagy túlsúlyos, egy kicsit se kérdező, értsd már meg,... Ha meg nem hiszel másoknak, kár volt kérdezned. A 46 kiló sovány! Inkább a gondolkodásoddal van baj és jobb lenne, ha legalább 55-60 kiló lennél, mert így eléggé sovány vagy. A médiára és másokra meg ne hallgass, akik szerint kövér vagy, már hogyha onnan is indult nálad ez részben.
2018. nov. 17. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Normális ez a súly,kicsit sovány is talán. Tényleg gondok vannak,ha így látod magad, de ha ennyien mondják hidd el,az emberek amúgy is rosszindulatúak,ha kövér lennél már valaki beszólt volna.
2018. nov. 17. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!