Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátnőim hazudnak és...

Szusy2 kérdése:

A barátnőim hazudnak és folyton pasiznak mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy igazi barátnőm ès kicsit kiközösítettnek èrezzük magunkat miután a barátnőink sokkal többet vannak afiukkal de ők ezt tagadják ès hazudnak is átlácco dolgokkal ès èn ugyan közöltem velük h tuom h hazudtak ès bevallották vèletlenül se akarták megosztani.mi is ellennènk a fiukkal de ők kiutálták az uncsi tesóm ès azzal az indokkal nem barátkoznak velünk (utálnak) hogy. Mi joba vagyunk vele . Meg mi lehet h kinőttük ezt a kort??a barátnőm korán èrő èn meg a legidősebb help pls mit csináljak??

2014. okt. 23. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2014. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
12-13-14
2014. okt. 23. 13:52
 3/6 anonim ***** válasza:
Te vagy a legidősebb, de amit ide leírtál az minősíthetetlen... Tele van hibákkal. Oké telefonról nehéz írni, de én is onnan írok most. Figyelj! Ne hagyd már magad! Te vagy a legérettebb (mind agyban, mind erőben, kitartásban) ne közösítsen már ki téged pár kis 12 éves gyerek! Komolyan? Kinőttél a korból? Ez elég gyalázatos, hogy a mai korban mindenki úgy tartja, hogy 12-13 évesen van a "fiúzós" korszak, ez 16 évesen lenne, hagyjad őket, gondolj arra, hogy 12 évesen fiúznak már, akkor 15-16 évesen mit fognak csinálni?! Hagyd őket nem jó irányba haladnak, a barátnőddel szépen építsétek le a kapcsolatot a fiúzós ,,barátocskáitokkal"! Egyébként is hagyd őket labdázgatni meg játszadozni illetve vihorászni őket a kis gyerekded álmukban, hogy ők ezzel "menők"... Inkább koncentrálj a tanulásra (ha 8.-os vagy azért ha esetleg megbuktál akkor meg azért).
2014. okt. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszike mindent! Amugy jo vagyok helyes írásból csak nem vagyok hozzá szokva ès ezèrt. 7. Es vagyok èvvesztes szoval nem buktam (kitűnő átlag) <3
2014. okt. 24. 12:27
 5/6 anonim válasza:

Keress másik barátokat...:)


Egyébként az durva hogy 12-13-14 évesen már pasiznak..O.o

Fiú létemre kb majdnem 16 évesen kezdtem el csajozni... de egyébként 16 alatt nagyon nem érdemes "csajozni" "pasizni" mivel még 16 alatt nem teljesen úgy gondolkodik mindenki ahogy kell...:) én pl most 18 leszek nemsokára... és még mindig nem volt barátnőm... igaz néha csajozok... meg stb de még nektek ráér az biztos..!

2014. okt. 25. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. okt. 25. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!