Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért csak én veszem ennyire...

Miért csak én veszem ennyire magamra hogy nulla jövőképem van az életben?

Figyelt kérdés
Dolgozok, mellette tanulok, még sem érzem úgy hogy valamerre haladnának a dolgok. Csak az idő megy folyamatosan el. De valahogy a környezetembe lévő fiatalok nem veszik ezt annyira magukra, csak csinálják a mindennapi dolgaimat. Én meg állandóan agonizálok rajta magamba...
2018. nov. 15. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül, én is ezt csinálom.
2018. nov. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

bocsánat most nézem az elírást


*csinálják a mindennapi dolgaikat

2018. nov. 15. 20:36
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű azért mert munka mellett tanulsz, és ettől a viszonylag nagy befektetéstől több eredményt vársz el mint mondjuk az aki csak lazán dolgozik és várja a munkaidő végét hogy végre sörözhessen.
2018. nov. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mintha én írtam volna ki a kérdést.


Az a különbség, hogy nekem a korosztályom, ismerősi/baráti köröm ugyanígy agonizál.


Agonizál az, aki kevésbé értékes alapszakot végzett, de fáradékony, nem olyan motivált és a hobbijával is szeretne pénzt keresni - így nem feltétlen tanulna tovább.

Agonizál az, aki menő szakot végzett és szoftverfejlesztő, több éves gyakorlattal. Szereti is de unja is, szeretne igazán kibontakozni, de fogalma sincs, igazán hogyan és miben.


Agonizálok én, akinek nem jött be az eddigi alapszak - azt kiegészítő tanfolyamok triója, újra tanulok, de fáradt vagyok, szeretnék munka után ténylegesen pihenni és jó lenne, ha az évi 21 napnyi szabadság döntő része végre pihenésre menni, nem vizsgára tanulásra, magára a vizsgára és sikertelen állásinterjúkra.


Agonizál a környezetemben, aki monoton munkát végez, mert unja, kevés a fizetés, de nem feltétlen van pénze, ideje, motivációja tanulni.

Agonizál, aki szereti a munkáját, mert szereti-szereti, DE...



Igazából szerintem marha nehéz elindítani az életünket és egy-egy rossz döntést nehéz korrigálni.

2018. nov. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!