Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mélabú, kizökkenés, emberutála...

Mélabú, kizökkenés, emberutálat, nulla magánélet, csak munka és otthon egyedül, kezdetnek ez jó lesz? 39/N

Figyelt kérdés
Nem valami fényes a magánéletem,nincs egy férfi sem a láthatáron,talán nem is akarok,mert most pont úgy érzem hogy kiábrándultam a férfiakból.Ezért elhatároztam hogy egyedül is próbálok tartalmas életet élni.Viszont sok mindenhez pénz kell,szóval ez meghatározza a korlátokat.1 alkalmas szakörre beiratkoztam,főleg női dolgok,de ez is 4 rugó.Van kártyám a megyei könyvtárhoz,tudok könyveket kihozni,valamiért ez elmaradt az utolsó évemben,szeretek olvasni.Miket csináljak még egyedül,ami nem kerül pénzbe ?
2018. nov. 7. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sorozatnézés, online játék, itt nem mellesleg meg is ismerhetsz másokat. Kocogás, remek feszültség levezető, csak vigyázz magadra, ne sötét és néptelen helyen fuss. Az olvasás szuper, én annak idején, amikor egyedül voltam, hétvégékre bekuckóztam olvasni.
2018. nov. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Keressél egy önkéntes szervezetet, ha nincs, akkor alapíthatsz is - nem kell egyedül! (Pl kórházi beteglátogatás, állatmenhely, öregek otthona, szemétszedés, olvasókör a könyvtárban)
2018. nov. 8. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nyelvtanulás, sport, kirándulás, filmek, kiállítások, időnként, ha pénzed engedi, színház...
2018. nov. 8. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


A netezést és a számítógépes játékokat ésszel kell csinálni, még magányosabb és emberkerülőbb leszel, ha túlzásba viszed. Viszont a többieknek igazuk van, hogy a sportok nem mindegyike drága. Amit még javasolni merek a sok-sok jó ötletük mellé, az a kirándulás/városnézés: gyönyörű a táj ősszel. Illetve ha nincs tömeg az utcákon, a csavargás is jó móka.


Ó, még valami: akárhogy is végződött a legutóbbi kapcsolatod, egy dolgot magaddal kell hoznod az összeomlott régi világodból. Azt a képességet, hogy tudsz szeretni.


Üdv egy tartalmasan egyedül élőtől.

2018. nov. 8. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok,köszönöm !
2018. nov. 8. 08:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező, a túrzás sok pénzbe nem kerül ... És vannak túratárs kereső oldalak is a neten.
2018. nov. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Tanulj!!!
2018. nov. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tanulásra,tanfolyamra is gondoltam,csak még ha részletre kell is fizetni,annyi pénzem már nincs.Gombászati szakkör is van itt,mennek túrázni,szednek gombát amit haza lehet vinni,ez is tetszik :)
2018. nov. 16. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!