Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a közterületfelü...

Mit gondoltok a közterületfelügyelőkről? Közteresnek készülök.

Figyelt kérdés

2018. nov. 20. 14:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom elvenni a kedved...
2018. nov. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy sohasem azzal foglalkoznak amivel kellene. A legfontosabb problémájuk a parkolás, ami amúgy senkit nem zavar, de ha 5 percre megállsz egy utcasarkon hogy a beteg nagymamát le tudjátok hozni a kocsihoz, rögtön rommá büntetnek (a kedvencem, mikor Pesten azt játsszák, hogy megállsz, kiszállsz hogy vegyél jegyet az automatánál, mire visszaérsz már megbüntettek).


De bezzeg amikor hétvégén a részeg fiatalok összehányják az egész várost, kiborogatják a kukákat, autókon ugrálnak, üvöltöznek stb. akkor soha, sehol nem látni egy közterest se.


Szóval nekem nem a szívem csücskei, mert haszontalannak gondolom őket, mivel azzal sosem foglalkoznak amivel kellene, ellenben a normális embereket mindig szopatják. Kb. a buszos ellenőrökkel egy kategória, akik szintén mindig azokat szívatják akik éppen csak vétettek valamit, de az egyértelmű bliccelőkhöz nem mernek odamenni se. (nekem volt már hogy 8200 Ft-ra büntetett mert 30 km-es szelvénnyel 30,3 km-nél szálltam fel, de a buszon söröző, hangosan mulatóst hallgató jegy nélküli kisebbségi bandához oda se mentek.)

2018. nov. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

hazautaztam a nyáron ferihegyről délibe mentem, ott kimentem leültem a lépcsőn felbontani egy doboz sopronit végre, meg rágyujtani egy cigire.

Ahogy szisszent a sör vén banya ott is termett, károgni velem, meg akart büntetni.

mondtam hagyjon békén menni a dolgomra, megy a vonatom.

Nagy kegyesen elengedett, de mert mondtam neki nincs magyar lakcímem, Angliai címet tudok megadni, gondolom az már meghaladta a képességeit, szóval hagyott menni.

2018. nov. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

inkább nagyon rövid és visszafogott leszek: nem szeretem őket


ezt fokozhatod, ragozhatod bárhogy, akkor sem leszel közel ahhoz amennyire lenézem azokat akik gusztustalan mód végzik a munkájukat :D


de biztos van közöttük normális becsületes is

2018. nov. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Valahova a BKV ellenőrök alá pozicionálom. Azoknak legalább kell konfrontálódniuk az utasokkal. A közteresek meg csak akkor kelnek ki, ha nincs a környéken senki.
2018. nov. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tesom közterület felügyelő. O amúgy szereti, csak ha te vagy az új, akkor nagyon csesztetnek.

Azt hogy szereti meg úgy írom, hogy nem egy irodában ül 8 órát, nem unatkozik. Viszont egyszer megbírságolta rokonunkat is, mert nem ismerte fel a kocsiját. Szegényt azóta is azzal húzzák.xdd

Egyébként én nem lennék, rendőrnek se mennek el, mert nem arról szól, amit a tvben látsz, illetve én sem szeretem alapjáraton őket, mert nagyon sok a bunkó. Nem szeretném, ha egy kalap alá vennének velük. Pedig maga a dolog érdekelne.

2018. nov. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyetemi szakon szeretnèk közteresnek tanulni
2018. nov. 20. 15:18
 8/11 A kérdező kommentje:
Rendőrnek mennék,de rossz a szemem,így marad az önkormányzati rendészet
2018. nov. 20. 15:19
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon komoly alkotó,termelő szép szakterület.Kb. egyenlő a lecsúszás utolsó fázisával,ami a biztonsági őr.
2018. nov. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Haszontalanok. Itt Győrben csak a rossz helyen parkoló autókra beizgulva, az igazi problémákkal nem foglalkoznak. Betelefonáltam hogy a csövesek ideűrítenek a házunk mellé, ki sem jöttek megnézni.
2018. nov. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!