Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az mennyire igaz, hogy a...

Az mennyire igaz, hogy a részeg ember őszínte?

Figyelt kérdés
Tehát aki alkohol hatása alatt van. Az őszínte?
2018. nov. 22. 07:17
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
nem
2018. nov. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A részeg nem öszinte, hanem gátlástalan, akettö nem ugyanaz!
2018. nov. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De én mégis őszínte voltam valakivel,azt mondtam,amit gondolok róla,igaz nem akartam elmondani,mert csak rám tartozott. Most már késő:D
2018. nov. 22. 07:32
 4/10 anonim ***** válasza:
ez van, Pista.
2018. nov. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez a fajta "öszinteség" az, ami a gátlástalanság miatt történik.
2018. nov. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagyok részeg is kimondom amit gondolok. Mindig. Tudom rossz tulajdonság. De egyébként ismerek olyat, aki részegen inkább zárkózott. Végül az őszintét rövid i-vel kell írni.
2018. nov. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Salx Narval ***** válasza:
Kinél ,hogy nincs erre sablon.:D Van aki gátlásos, van aki nem, van aki bátor és van aki érzékeny. A legtöbb ember szerintem nagyokat lódít és túloz részegen, kevesebb az akiből őszinteséget vállt ki, max a gátlástalanság tűnhet annak.
2018. nov. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is inkább gátlástalan vagyok, ha iszom. (ritkán, barátaimmal szórakozóhelyen) ha valakinek a viselkedése nem tetszik, rögtön pattanok és megmondom neki, agresszivabb leszek, amit józanul nem tennék sosem....viszont belegondolva józanul is elgondolom magamban ugyanezket, amiket részegen akár képes is lennék megtenni.

Szóval nem tudom másnál hogy van, de mintha igaz lenne az a mondás, hogy a részeg ember tettei a józan ember gondolatai.

De tény és való, hogy nem minden esetben van ez igy, sokszor befolyásol az alkohol negativan, pl aki részegen felkeresi az exét az nem biztos hogy józanul is visszavágyna hozzá.

Érdekes ez...

2018. nov. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha az ember hazudik, akkor ugye tudatánál kell lenni, hogy a fedősztorit mondja. Ha részeg, és nincs tudatánál, akkor már nem biztos, hogy eszébe jut a fedősztori. Vagy ha józanon nem meri kimondani, akkor részegen elmúlnak a gátlások, és nincs ami megfékezze az érzéseit. Aztán ha kijózanodik és rákérdezel ezekre, akkor szinte biztos hogy tagadni fogja és a részegségre fogja majd.
2018. nov. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bizonyos mértékben igen. Ha nem is teljesen, de rámutat 1-1 problémára a változás végett.
2018. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!