Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kapnátok egy lehetőséget,...

Ha kapnátok egy lehetőséget, hogy visszamehettek az életetekben egy napra, hogy ott megváltoztassatok valamit, melyik nap lenne az?

Figyelt kérdés

Azért is itt tettem fel a kérdést, mert azt hiszem mindenki aki sajnos elvált arra a napra menne vissza, amikor még megmenthette volna a házasságát.


De más válaszok is érdekelnének. Ki melyik napra ugrana vissza?


2018. nov. 28. 13:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
2018.09.02.
2018. nov. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%
Arra a napra mennék vissza mikor kis buta gyerek fejjel engem küldtek el a patikába. Mamám és az én receptemet kiváltani és anyunak hozni köhögésre erigont. A mamáét nem váltottam ki mert nem adott rá elég pénzt. Amit anya adott meg az enyémre volt elég. Na azt akarom megváltoztatni hogy bér csak neki hoztam volna köhögésre. Megfázás volt csak de akkor is rossz olyan megvettem a drága gyógyszereim aminek az egyik felét sose használtam.
2018. nov. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Arra a napra amikor megismertem Őt :D
2018. nov. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

2010. szeptember 27.


Ekkor jöttem össze a Férjemmel. És csak azért mennék vissza, hogy másképp vágjunk a közös életbe. Együtt, de nem úgy, ahogy most élünk. Szeretem. De azt ahol élek..ahogy küzdök anyagiakkal, babásodással azt nem szeretem..

2018. nov. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

2012. júniusban egy tetszőleges nap és igenis egy programozásos szakra mentem volna.


Így is értékes embereket ismertem meg és azok az emberek, tapasztalatok sokat tettek a jellemem fejlődéséért (beilleszkedési problémákkal küzdök). Illetve az önbizalmam is nőtt.


Tehát így is sokat kaptam érettségi óta, de mégis itt szenvedek 26 évesen, hogy piacképes végzettségem legyen és ne adatokat másolgassak. Rengeteg pénzembe, időmbe, szabadnapomba került ez.

2018. nov. 28. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egy 2015-ös napra mennék vissza, amikor baromságokat csináltam, mert valami nagyon bántott.
2018. nov. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
47%

Amikor egyszer életemben megütöttem a párom.

Nem tenném meg mégegyszer.

2018. nov. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

2006.április 20.

10 éves voltam,eltört az orrom és műteni kellett,és egyéb sérüléseim lettek,amik máig látszódnak,oda ugranék vissza,hogy ne guruljak le biciklivel a meredek dombról.

2018. dec. 1. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!