Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha kapnátok egy lehetőséget,...

Ha kapnátok egy lehetőséget, hogy visszamehettek az életetekben egy napra, hogy ott megváltoztassatok valamit, melyik nap lenne az?

Figyelt kérdés

Azért is itt tettem fel a kérdést, mert azt hiszem mindenki aki sajnos elvált arra a napra menne vissza, amikor még megmenthette volna a házasságát.


De más válaszok is érdekelnének. Ki melyik napra ugrana vissza?


2018. nov. 28. 13:17
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%

Semelyikre, mert ha megváltoztatod a múltat, akkor megváltozik a jövő is, aminek beláthatatlan következménye lehet.

Én együtt tudok élni a jó és rossz döntéseim következményeivel, ezek tettek azzá, aki vagyok.

2018. nov. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
És pont az a lényeg, hogy 1 napot.
2018. nov. 28. 13:19
 3/18 anonim ***** válasza:
Egyik se. Minden a lehető legjobban alakult.
2018. nov. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
2010.04.01.
2018. nov. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Nem arra a napra mennék vissza, ahol megmenthetném a kapcsolatom. Arra a napra, amikor megismertem. Ha megtehetném, megakadályoznám, hogy megismerkedjünk. Sajnos túl szerelmes voltam ahhoz, hogy lássam, teljesen kihasználta a szeretetemet, aztán lelépett egy árva magyarázat nélkül (utólag kiderült, hogy magáról összehazudott mindenfélét). Undorító féreg alak volt, ha megtehetném, kitörölném az életemből.
2018. nov. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
én az érettségim napjára és töriből egy másik tételt húztam volna, mert az 3-as lett, a többi meg mind 5-ös, és tuti ha nem azt a tételt húzom akkor kitűnő lett volna az érettségim , mert minden másik tételt tudtam töriből is, csak azt az egyet annyira nem :(
2018. nov. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
#6 Ez a legjobb válasz eddig. :D
2018. nov. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%

Arra a napra amikor megismerkedtünk. Elsétálnék abba a kávézóba ahol találkoztunk és lopva megcsodálnám, olyan szép volt és olyan fiatal, gondolom én is de az most nem fontos.

Nézném kicsit, óvatosan, hogy ne is lásson aztán hazamennék és sírnék kicsit, de így lenne jó.

2018. nov. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
40%
Amikor a sokmillióból és voltam a leggyorsabb:))
2018. nov. 28. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
89%

"Ha előrelátó csecsemő lettél volna

Felkötöd magad a köldökzsinórodra

De te megszülettél

És nem vagy se h*lye, se vak

Ha már itt vagy

Ne hagyd, hogy leállítsanak!"

2018. nov. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!