Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Alkotmanyjogbol zhzom szombato...

Alkotmanyjogbol zhzom szombaton. Megtudom tanulni?

Figyelt kérdés

200 oldal a konyvben. 11 ota ulok a konyvtarban es 50. oldalnal jarok. Meg van 2 oram itt,de nem is igazan tanulom hanem jegyzetelek fuzetbe es ami megmarad. Ez rossz taktika szerintetek?

Ma a 100ig elakarok jutni,meg otthon is tanulok.


2018. nov. 29. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Gyerekjáték.
2018. nov. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elbszod az időt az írkálással. Egyszerűbb ha nálad a könyv, olvasod, aláhúzod a lényeget és azt olvasod el újra amikor tudod. De hát csütörtök van basszus...
2018. nov. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Konyvtari konyvben alahuzkodni nem hiszem hogy jo dontes.

Nem vihetem haza mert nincs tagsagim. Full felesleges. Van ezer egy ugyanilyen konyv itt. Ha holnapig ezt pont kiveszik akkor azt az idot csesztem el ami alahuzkodtam mindent.

2018. nov. 29. 15:56
 4/7 A kérdező kommentje:
Amig*
2018. nov. 29. 15:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát jó akkor passz, nincs ötletem. Nekem az alk.jog pont megvolt, nem szerettem a kincstári cuccokat pont emiatt. Igazából a gond ott van, hogy ma állsz neki, de gondolom ez már leesett, ezért sem akartam beszólni miatta.
2018. nov. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hat nem is lenne jogod beszolni,mivel levelezoson vagyok ami gondolom feltunt,mert szombaton zhzom.

Nem nappalin tengetem a napjaimat. Ezen a 2 napon tudtam elszabadulni. 🙂

2018. nov. 29. 16:24
 7/7 anonim válasza:
Jól ki kell ilyenkor verni, hogy az agyad felfrissüljön!!!
2018. dec. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!