Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Feltünően utánoz a barátom exe?!

Feltünően utánoz a barátom exe?!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Sajnos egyre többször látom és kapok olyan snapeket a szerelmem exbarátnőjétől,aki feltünően utánoz engem..ugyanolyan ruhákat vesz mint amilyen nekem van és már látott engem benne, vagy épp cipő akár egy új haj vagy poszt.. Nem hiszem, hogy véletlen egybeesések lennének, és nagyon bosszant de nem szeretnék írni neki vagy ilyesmi.. szerintetek? :(

Üdv.: egy 18 éves lány



2018. nov. 29. 17:47
 1/10 szántóvető ***** válasza:
44%
milyen procit használsz?szerintem elszámolt valamit.
2018. nov. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Először próbáld ki más gépben is, ha ott sem megy akkor cseréld.
2018. nov. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Itt a táp lesz a ludas..Codegen ugye, hányszor de hányszor írták már, hogy az kuka.
2018. nov. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Egy gyors reboot megoldja a problémát!
2018. nov. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%

Nekem vírusnak tűnik. Google-be beírva a baratom.exe-t nem ad semmit, biztos új.

Vírusírtót próbáltál már?

2018. nov. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Hogy ti hozzászólók mennyire buták vagytok!😧

Kérdező, szerintem olyanná akar válni, mint te.

2018. nov. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hardverek kategóriában milyen válaszokra számítottál? :D
2018. nov. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 szántóvető ***** válasza:

proci lesz az!gyere megvizsgálom a foglalatodat.szerintem ki kéne kormolni.de most komolyan,az ok hogy kiválasztottad a számtek rovatot,de utána még a hardverek-alkategóriát is sikerült kikeresni.

[link]

2018. nov. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amúgy sokszor azért tesznek rossz kategóriába kérdéseket, mert telefonon ha már benne vannak egy kategóriában pl. egy másik kérdésnél, akkor kérdezés nélkül abba lesz az új kérdésük kitéve.
2018. nov. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TappancsMancs ***** válasza:

Ha ötleteket vesz át valaki valakitől öltözködésben az teljesen normális. Csak az lenne furcsa ha pontosan ugyanazokat a ruhákat veszi, az nem jó. De ha te sport cipőt hordasz és ötletet lát benne és ő is vesz az okés. Vagy lát egy színt rajtad ami tetszik és vesz valami hasonlót az is okés.


F

2018. nov. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!