Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Túl válogatós volnék nők...

Túl válogatós volnék nők iránt? Sok elvárásom volna? (lista)

Figyelt kérdés

Felsorolok néhány dolgot, ami kizáró ok, hogy párkapcsolatba lépjek egy nővel.

Cigaretta, drog, piercing, tetoválás, minden héten durva alkoholizálás, szex minden héten, több pasival való kapcsolattartás folyamatosan.

Nem figyel az egészségére - volt egy csaj, aki havonta 2x menstruált, mondtam neki, hogy viszlát. (ilyen se kell).

175 cm-től ne legyen magasabb, se túlsúlyos.

Belsőleg: ne legyen beképzelt, pénzéhes


Kb ennyi, ami így hirtelen eszembe jut.

Szerintetek túl nagy az elvárásom, vegyek vissza?

19/F


2018. nov. 30. 16:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

"ami kizáró ok" "szex minden héten" "19/F"

Ilyet se lát sűrűn az ember :D

2018. nov. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anna.love válasza:
79%

Hàttt

Nő vagyok...figyelj gyerek vagy mèg ehhez.

Előbb nőlj fel, aztàn csajozgassàl...addig csak ...ha tudsz persze.

A pàrkapcsolat...nàlam èrzelmi kötődès...

Nem pedig feltètelek...kètszer menstruàl ès viszlàt????

Hmmm kisfiù vagy mèg nem pedig èrett fèrfi.

Szerintem csak dugdosd a olcsò kis libàkba...de ne akarj komoly kapcsolatot..èretlen vagy...

2018. nov. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Sose lesz baratnod😂😂😂
2018. nov. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ez minimális elvárás egy lánnyal szemben. Hűséges és kedves legyen -ne csak azt fogalmazd meg, ami "ne legyen". Most pedig írj egy listát a magaddal szembeni elvárásokról - nem kell idehozni, csak magadnak, őszintén és férfiasan. Ez is ugyanolyan fontos, hogy létrejöjjön a várva várt jó kapcsolat.
2018. nov. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

Te nem cigizel, nem drogozol, nincs se tetkód, se piercinged, sosem alkoholizálsz durván, nem szexelsz minden héten és nem tartod a kapcsolatot lányokkal?


Figyelsz az egészségedre, legalább 180 centi vagy és nincs rajtad felesleg?


Pénzéhes se vagy? (Beképzelt az igen, arra nem kérdezek rá)


Ha ezek alapján megfelelsz akkor nem nagyok az elvárásaid

2018. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Az a baj, hogy a negatív dolgokra összpontosítasz. Így sosem lesz barátnőd, mert ezekre fogsz fókuszálni! Milyen a pozitív listád? És te mit adsz a párkapcsolatba?

Amúgy kizáró ok, hogy sex minden héten, azért durva, neked súlyos egészségügy problémáid lehetnek, ha nem kívánod a sexet ilyen fiatalon. Szerintem vegyél vissza!

2018. nov. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%

Hát, nem sok, ha modellkedsz, megvagy 185 magas minimum, hetente legalább négyszer aktívan sportolsz, a kereseted eléri a havi nettó 400 ezret, nem állsz szóba lányokkal, nem iszol, nem akarsz szexelni.

Ha ezek közül akár egy se igaz rád sose lesz kapcsolatod:-D

2018. nov. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%
Mármint H veled ne akarjon minden héten szexelni ha együtt vagytok?
2018. nov. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
80%

Eretlen vagy.

Nem igy kell gondolkozni.

Arra osszpontosits,hogy milyen legyen...nem hogy milyen ne legyen.

Milyen legyen?:bajos,kedves,f igyelmes,kifinomult szemelyisegu...ez maris a jobb iranyba tereli felfogasodat.

A milyen ne legyen hagyd a fenebe!

A milyen legyenen elmelkedj.

Es ne nezz le senkit!Ha nem kell a csaj fordulj el,de ne nezd le!

Legyel intelligens!

2018. nov. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%

Soha nem fogsz ilyen nőt találni:D

Az h Ne legyen alkesz, meg ne cigizzen esetleg ne legyen könnyűvérű oke...

De az egészséget is elképzeled? 2x menstruál...hat en minden szűrésre jarok, de volt olyan 4hónapig hogy 2x menstruáltam . A doki azt mondta vagy fogamzásgátló vagy megvárom h rendbe jöjjön. Nem akartam gyógyszert szedni így 2 hónapot vártam és láss csodát elmúlt. A vercsoportja milyen legyen kedves álmodozó kérdező? Labmerete??

Egészségre vissza térve van olyan aki igen is figyel rá viszont vannak problémái. Tetoválás... oke hogy nem szeretned hogy mondjuk a kézen egy ki*aszott nagy halálfej legyen , de vannak szép mutatos szolid tetoválások

.... apam megveti a tetoválást viszont egy fontos emléket magamra tetováltattam amire meg ő is azt mondja hogy szép lett. Tetoválásnál is van divat tetoválás és van olyan ami mögött valami emlék is szerepel. Barátnőmnek egy csúnya vágás van , nem akart rá emlékezni hogy ott valaki megvágta ezért "eltakarta "

Ez tényleg olyan borzasztó dolog ???

Csak egy vagyok a sok közül mégis jó pár pontod megcafoltam

A büdös életbe nem találsz magadhoz való nőt

2018. nov. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!