Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol találhatnék egy listát a...

Hol találhatnék egy listát a jogaimról?

Figyelt kérdés

Olyasmikre lennék kíváncsi, hogy pl. mennyire láthatnak bele az életembe, vagy ha lejáratnak nyilvánosan, akkor mit tehetek?


Sajnos ezekről nem sokat tudok, mert amíg felnőttem "rövid pórázon" voltam tartva, vagyis kb. döntést sem hozhattam az életemmel kapcsolatban. Persze ennek titokban kellett maradnia.



2016. jún. 14. 19:01
 1/7 Inessential ***** válasza:
Google.
2016. jún. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A Btk.-t érdemes tanulmányozni.
2016. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Simán google-t már próbáltam, magyarul és angolul is, de az olyanoknak, mint én (aki most jött le a falvédőről) kb. semmi használhatót nem írnak.


2-es: köszi, utánanézek

2016. jún. 14. 19:52
 4/7 anonim ***** válasza:
ha konkrét ügyről van szó, akkor a legjobb ha konzultáltsz egy ügyvéddel
2016. jún. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Nincs semmi konkrét ügy jelenleg, viszont szeretnék felkészült lenni. Pláne úgy, hogy "nem áll mögöttem" senki.
2016. jún. 14. 22:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom a Ptk. és a Btk. olvasgatását, ha nem jogászi szemmel nézed, akkor is nagyon sok érdekes és a gyakorlatban is használható tudást szerezhetsz. Ennél jobbat nem hiszem, hogy találsz.
2016. jún. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm!
2016. jún. 15. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!