Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Gyakori népe! Sportoltok?...

Gyakori népe! Sportoltok? Mennyit? Mi a motiváció: fogyás, egészségmegőrzés, szerettek sportolni? Korotok?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék erre. :)


Az itteni válaszolók sokkal tudatosabbnak, erősebbnek, pozitívabbnak tűnnek, mint úgy a széles ismerősi köröm.

Kíváncsi vagyok az itteniekre.


Én 25 vagyok, heti 2-3 órát sportolok, fogyni nem akarok, egészségmegőrzésből, de annyira nem hobbim, annyira nem szeretem, csak muszáj.


Ti?


2018. dec. 1. 15:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Konkrétan nem sportolok. Egy időben viszonylag sokat tekertem, 1-2 éve pedig elkezdtem gyalogtúrákra járni számomra az jelenti a mozgást. 1-2 heti rendszerességgel megyek 4-8-10/alkalom óra mikor mennyi sül ki.
2018. dec. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Heti 5 edzésem van egy izomcsoport plusz heti 3 has,most akarok újra heti 3 kardiót is beiktatni.

31 évesen jobban nézek ki 25 évesen :)

Motivációm,hogy egy nagyon vonzó szexi alakot épitsek fel ilyen Lazar Angelov testet,plusz ki akarom próbálni versenyzést is.

2018. dec. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Járok Margitszigetre futni heti 2-3 alkalommal.

Inkább csak úgy kedvtelésből, de azért pár kg mínusz is jól jönne.

28/F

2018. dec. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Nem.

Többször próbáltam nekiállni, leginkább azért, hogy érezzem a mások által beszámolt pozitív hatásokat, meg azért, mert ülő az életmódom, de a "rekordom" egy hónap volt, és napról napra jobban utáltam, nem adott számomra semmi pozitívat, csak időpocsékolásnak éreztem. Dolgozom a kertben, de az ugye rendszertelen, nyáron kirándulok is, de az is csak alkalmi. Szerintem vagy akkor lesz esély rá, ha konkrét célom lesz vele és / vagy több szabadidőm lesz.

2018. dec. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Még nem.

Nem tudom, hogy menjek kondiba, vagy itthon saját testsúlyos edzésmódot használjak, esetleg menjek-e el egy helyre valamilyen közösségi sportot űzni.

Izmosodni, fogyni, ismerkedni szeretnék.

F

2018. dec. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
21%

Aki azert fut hogy fogyozzon az felejtse el. Kardioval nem lehet zsirt egetni. Max noveli az allokepesseged.


Aerob edzes v gyuras kell.

2018. dec. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Fogyni szerettem volna, 1 év alatt 20 kg adtam le. Bringázok, étkezésre figyelek....
2018. dec. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én kihagytam vagy 3 évet a munkám miatt, fel is szedtem vagy 10 kilót, de most megint járok edzeni (heti 3x1,5h) és diétával kb. fél év alatt le is ment a 10 kiló (sőt igazából 15). Ja az edzés leginkább futás&gyúrás.

41F

2018. dec. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%

Én nem sportolok,imádok főzni sütni,szeretem a finom ételeket,kb.átlagban napi 6-10 hideg sört megiszom,nem szedek gyógyszert,szerencsémre nem vagyok kövér,hanem teljesen átlagos.Fix mindennapos szakipari tevékenységeket végzek,és kinézetre 20 évet letagadhatok.

50F

2018. dec. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nem. Elég vékony alkatú vagyok, fogyni nincs miből. Régen szerettem futni, biciklizni, de miután megműtötték a térdem, nem bírja az erőltetést. (Vannak napok amikor csak sántítok) A lépésszámláló szerint azért 8-14 kilométereket lesétálok minden nap.

Gondoltam már rá hogy edzeni kéne, csak a hétköznapokon nagyon lefáradok. Na meg elég furcsa lenne egy izmos felsőtest, két vékony lábbal.

24

2018. dec. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!