Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen célt tűzzek ki magamnak...

Milyen célt tűzzek ki magamnak, amiért érdemes élnem és küzdenem?

Figyelt kérdés

Sajnos úgy érzem, hogy semmi értelme az életemnek. Csak úgy vagyok egyik napról a másikra, nehéz motivációt találnom.

Most kezdtem az utolsó évem az egyetemen, de utána a pénz sem érdekel már. Eddig egy jobb autó volt az álmom, de rájöttem, hogy semmi értelme mert még az egy családit is alig használom, kár volna autóra gyűjtenem, esetleg külföldön dolgozzak. A szüleim mindig támogattak, és nem is szeretnék ha elköltöznék itthonról. Jól megvagyok velük, ha egy kis pénzhez jutok akkor adok is nekik mindig a kajába stb, de nem szívesen fogadják el azt sem.

A csajozás nem az én asztalom, még nem is volt barátnőm, nem is igazán lesz így egy lány sincs, aki a világot jelentené a számomra.

Hobbijaim sincsenek már, leépültek azok is mint a barátaim, de nincs is sok kedvem újrakezdeni őket. Néhány éve még ragyogó életem volt ma meg már egy üres kagyló vagyok. Ebből ki lehet kecmeregni? Csak van valami megoldás, ami nem az öngyilkosság 21 évesen.



2018. szept. 24. 20:38
 1/9 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy én is mindig is ugyan így voltam,,,ebbena szituban amiben te vagy. Nekem sosem voltak céljaim,,,csak vegetálok,,pangok az életben. Hiába eröltettem, valami, vagy valaki mindig visszahúzott a vegetációba.Szerintem születni kell mindenre( Célok, szép barátnő, szép család, sikeres karrier,,bla,,bla,,bla) 36 vagyok és még most sem tudom minek vagyok, mi tévő legyek...és ez csak romlik, ahogy múlik az idő. Barátnőm sosem volt, célkitűzésem sosem volt! Hamar elszalad neked is az életed...ne aggódj. Próbáld valamelyest élvezni,,ha tudod.


F36

2018. szept. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én depressziós vagyok, nincsenek barátaim, egyedül ülök egész nap a szobámban. Életem sincs már úgy érzem. 😭

22/F

2018. szept. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Valahogy így vagyok én is, csak meredek magam elé. Ha azt hallom, hogy hamar elszalad az élet akkor kétségbe esek, hogy így fog eltelni, hogy nem éltem egyáltalán. Vagyis még ég bennem valamicske láng, de máskor meg úgy vagyok vele, hogy bár ne is tartana tovább az élet, halnék meg akár 10 perc múlva.
2018. szept. 24. 20:56
 4/9 anonim ***** válasza:
A 20-as éveim nekem is ilyen "depisen" mentek el, azután a 30 as éveim elején ez a depi lassan eltűnt. Maradt az "üresség".
2018. szept. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ettől tán még a halál is jobb tényleg.
2018. szept. 24. 21:31
 6/9 anonim válasza:

Srácok ne legyetekmar ilyenek...

Nem a barátnő meg a celtalansag a lényeg.az élet értelme a boldogság.

Pl lehet egy jó munkahely jofej emberekel.egy jó hobbi jó társasagal.

Vagy egy online játék amivel kikapcsolodsz.vagy sportolsz.Az a lényeg legyen valami az életedben amit szeretsz csinálni elazit kikapcsol boldogatesz.ha meg nem tudod mi az akkor probaljki minél több dolgot és egyszer csak megtalalod.nem szabad feladni lemondani.ha meg ennyire negatívan altok mindenhez tényleg rosszlesz minden.nekem is volt egy ilyen korszakom de nem adtam fel.most van egy jó munkám amit szeretek csinálni.sportolok ami boldoga tesz. Barátnőm nekem sincs de megvagyok nélküle.ne adjatok fel bocsi ha helytelenül írtam telorol vagyok. 19F

2018. szept. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ja és még annyit hozzá fűznek régen jobb volt részhez.ne agyalj azon régen mi volt hanem ara koncentrálj most mivan.az már elmúlt.
2018. szept. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy ha nem kerek az egész akkor egy jó munkahely nem fog feldobni. Mert úgysem lennék teljesen boldog azért amiért 8 óráig egy jobb társaságba vagyok. A hobbikat (sportok egyébként) meg ahogy mondtam nincs kedvem újra elkezdeni. Megint venni felszerelést meg embereket keresni, kijöttem a formából is, nem a régi lennék úgysem. Tényleg, energiám sincs, hogy újra elkezdjem és pénzem se. Valami valahol elcsúszott és kész.
2018. szept. 24. 21:51
 9/9 anonim ***** válasza:
Jobb lenne már a föld alatt lenni. 😢
2018. szept. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!