Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szeretnék találkozni egy...

XXXatiXXX kérdése:

Szeretnék találkozni egy fiúval akivel már beszélgettünk (facebookon) és nekem egyelőre nem mondanám, hogy be jön, csak szeretném meg ismerni, de nem facebookon keresztül. Gáz lenne ha el hívnám valamerre sétálni/beszélgetni?

Figyelt kérdés

#ATI mert #monogrammon)
2018. dec. 6. 04:23
 1/3 A kérdező kommentje:

15/L vagyok

(Azért "ATI" a nevem mert az a monogrammon)

2018. dec. 6. 04:28
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz. Sőt szerencsés a srác :P Szerintem nyugodtan hívd el, de ha magamból indulok ki akkor elsőre ne ítéld el szerintem, én sem tudnék egyből olyan lenni amilyen vagyok, sőt talán beszélni sem tudnék (sőt tuti nem tudnék). Én feltérképeznék egy lányt HA lenne, és úgy dönteném el hogy melyik "énemet" használjam vele. úgy értem ha viccelődik akkor úgy próbálnék vele jó hangulatot csinálni, stb stb. Szóval érted. (Y)

17f

2018. dec. 6. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább az a kellemetlen, hogy manapság sokan csak az interneten képesek elképzelni, hogy ismerkedjenek, érintkezzenek egymással. Ez lenne a természetes, amit írsz, hogy élőben akarj közelebb kerülni valakihez. Én nagyon örülnék, ha elhívnál valahova, valószínűleg ő sem fog nemet mondani. :)
2018. dec. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!