Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha egy ismerősö...

Mit csináljak, ha egy ismerősöm rám írt facebookon (2 éve az ismerősöm) és semmit sem beszélgettünk ezalatt az idő alatt?

Figyelt kérdés

Egy rendezvényen ismerkedtem meg vele,ott 17 éves voltam. Ott úgy tűnt,jól kijövünk egymással,ezért még aznap otthon bejelöltem és vissza is jelölt. 2016.01.01-én küldtem neki (és persze más ismerőseimnek is) üzenetet,hogy BUÉK. Arra nem reagált. Aztán 2 nappal azután szintén küldtem neki vmi képet,arra sem reagált. Most itt vagyok 18 évesen,már teljesen más a baráti köröm (leginkább osztálytársaimmal és iskolatársaimmal barátkozok),végzős vagyok egy gimiben és rengeteg tétel van meg jövőhéten vizsgák,amire készülnöm is kell,plusz most nincs olyan hangulatom,hogy elkezdjek vele beszélgetni. Egyáltalán miről is dumáljak vrlr?

Nem akarok vele bunkó lenni,még nem láttamoztam az üzenetét. Visszaírjak neki vmit vagy ne? Ha igen,akkor mit?

18/F



2017. ápr. 14. 10:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szeretnél vele beszélgetni?
2017. ápr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

. Kerestem ismerkedésünk elején 2x is - ahogy fentebb is írtam - de azokra nem reagált. Azóta eltelt 1 év.

A kérdésedre a válasz: nem,nincs kedvem. :(

2017. ápr. 14. 10:21
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretnél vele dumálni, akkor semmit ne írj.

Még nem nyitottad meg az üzenetet, lehet, hogy kérdezett valamit. Akkor arra válaszolsz.

Amúgy meg megkérdezed, hogy hogy van, mi van vele, mit csinál húsvétkor, és kész.

2017. ápr. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm ! :)
2017. ápr. 14. 10:24
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyébként csak annyit írt,hogy szerbusz.
2017. ápr. 14. 10:26
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Buékos és társi üzenetekre én sem válaszok soha, utálom mikor vki ilyeneket írogat. Bár ő is kereshetett volna utána
2017. ápr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Figyu. Amit nem akarsz azt nem csinalod. Foleg ha tok ismeretlenrol van szo. Mert hiaba beszeltetek valamennyit 2 eve, ez egy idegen. Torold le a francba, minek szenvedni? Ne erezd magad kenyszeritve csak azert mert facebookon ismeros.
2017. ápr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

3-as,azért annyit írhatott volna,hogy köszi neked is.

Ő volt az egyetlen - ha jól számoltam - azok közül,akiknek írtam.

Meg különben is sztem bunkóság ha nem írt vissza....

Akkor nem sok értelme van,hogy a facebookon vagy,ha ilyen társi üzenetekre nem válaszolsz. :D

Többieknek köszi,lehet,hogy kitörlöm,nincs szükségem olyanra,aki még egy like-kal sem jelezte,hogy érdeklődik felőlem,nem hogy egy üziben. :)

2017. ápr. 14. 15:29
 9/11 A kérdező kommentje:
*6-os válaszoló. :)
2017. ápr. 14. 15:30
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem szánalmas, mikor vki ilyet küld, de most már értem, hogy egyesek miért küldenek, mert azt hiszik, ezt így illik. És még komolyan meg is számolja, hogy az összes ismerőse közül ki írt vissza, hát besz.rok. Nekem már nincsenek ilyen ismerőseim szerencsére, mert max. ilyen rég osztálytárs meg hasonlók küldtek ilyet, de letörlöm az ilyenekt, küldözgessen másnak ilyen sz.rt. Ha annyira akar írni, akkor írjon személyesen nekem, ne csoportosan könyörgöm
2017. ápr. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!