Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen okból csúnyáz le egy...

Milyen okból csúnyáz le egy férfi egy teljesen szép arcú lányt?

Figyelt kérdés

Voltunk bulizni, odamentünk egy sráchoz, akivel korábban találkoztunk. Beszélgettünk, és a végén kijelentette nekem, hogy csúnya vagyok, és rám sosem fog nyomulni senki. Ezt így a szemembe, úgy, hogy 3 szót beszéltünk eddig kb, semmi rosszat nem mondtam, csak úgy random ok nélkül.

A bökkenő az, hogy sosem voltam csúnya, és rengetegen nyomultak már rám, meg most is, és életemben nem neveztek még így. A legnagyobb rosszindulattal átlagosnak lehetne nevezni, és ennyi. Nem nagyképűsködök, csak ez tényleg teljesen alaptalan volt.

Nem esett rosszul, inkább csak lesokkolódtam, hogy most ez mi? Ezt most így miért kellett? Ha van szeme, akkor látja, hogy nem vagyok csúnya. Akkor meg erre a megjegyzésre miért volt szükség? Szeretném megérteni az okát. :D Az más, ha nem vagyok az esete, hiszen nem lehetek mindenkinek nyilván. De egy alapból vonzónak tartott srácon akkor is látom, hogy nem csúnya, ha amúgy nem az esetem.

Szerintetek miért viselkedik így valaki?


24L


2018. dec. 6. 19:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem pont azt érte el vele, amit akart.....

Azóta is ezen kattogsz 😂

2018. dec. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszi a hasznos választ. :D
2018. dec. 6. 19:40
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg tetszel neki.
2018. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ezt akarta elérni, hogy ezen kattogj. Amúgy ha tényleg annyira szépnek tartanád magad mint mondod nem balheznal ezen
2018. dec. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
100%

Az emberek köcsögök....

Ez van

2018. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
55%

Pff... megdönthetetlen tényként kezeled, hogy szép vagy. Akkor leírod, hogy nem lehetsz mindenkinek az esete (bár ezt te egyszerűen nem hiszed el), de akkor is látniuk kell, hogy szép vagy.


MERT TE SZÉP VAGY!!!!!!


Az egódon csorba esett. A hisztis dámák szoktak így viselkedni. Ja, de ez nem bók.


Akárhogy nézel ki, nekem nem kellenél az egoizmusod miatt. Mert az vagy. Ezért képes voltál egy kérdést kiírni... alapból ez gáz, hogy egy egoista hisztis fruska vagy, meg az is, hogy azóta is ezen agyalsz. A 24 év sem sok, de te inkább 14 vagy.

2018. dec. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

1, van valakije, gyorsan le akart rázni

2, nem jössz be neki, gyorsan le akart rázni

3, ez egy "neg" volt, lásd 1. választ

4, szerinte tényleg csúnya vagy

2018. dec. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Na de én egy teljesen idegen lány vagyok neki, egyáltalán nem ismerjük egymást, a nevemet sem tudja. Mi érdeke van neki ebben? Férfiak véleménye érdekelne.


És ha kattogok akkor mi van? Nem mondtam, hogy nem. Szeretem megtudni a történések okait, ennyi a dolog. Nem ez volt a kérdés.

2018. dec. 6. 19:50
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Sérteni akarta az egódat, ezt elnézve sikerült is.
2018. dec. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
63%

Annyit "páváskodtál" h kényszert érzett rá h letörje az egódat.

Sikerült neki 😆

2018. dec. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!