Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van sok jóképű fiú nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van sok jóképű fiú nem túl szép lánnyal, míg szép lányok nem túl helyes pasikkal?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm mondta ezt, hogy megfigyelte. A kérdést nem kell leszólni, pusztán kíváncsiság elmélet.

2018. nov. 10. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Ellentétek vonzák egymást
2018. nov. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Miért? Kötelező minden szépnek csak széppel, és minden kevésbé előnyös külsejű embernek hozzá hasonlóval lenni?

Mindenkinek más tetszik.

2018. nov. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
mert rájöttek hogy hiába nézi meg a nődet mindenki mennyire bomba,ha 1 felmosót nem fogott még az életében,és egy rántottában merül ki a főző tudása:) azért ettől sem kell leadni legalja szintre,nem is erről beszélek.
2018. nov. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%

A szépség gyorsabban fakul,

mint ahogy a bölcsesség alakul.


Hiába szép egy nő, ha csak kívül szőke, de belül sötét.


A "túl jó nő" olyan, hogy nem mernek hozzá közeledni az átlagos, vagy az átlagosnál picit szebb pasik, vagy azok, akiknek nincs önbizalmuk. Ezért sok pasi nem is hajt a túl jó csajokra, hanem az átlagosokra. Nos itt jön el, hogy a kényelem, az élvezetek és a sok szex fogamzásgátlóhoz vezet, amiknek nagy része kövérré varázsolja a lányokat és nem lesznek "túl helyesek" kövéren. Bár a belső szépségük csak gyarapszik, te azt nem látod rajtuk.


Én pl szapiszexuális vagyok. Számomra az értelmes nők vonzóbbak a kirakat barbiknál. De nem mindannyian vagyunk egyformák.

2018. nov. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs is ilyen szo vagy fogalom hogy szapiszexualis..
2018. nov. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert a gazdagok a szépet választják és van nem szép a gazdagok között.
2018. nov. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok szép nő nem a külsővel foglalkozik, ha én ilyet látok, arra gondolok, hogy biztos sok a pénze a srácnak. Persze ha valóban ordít a különbség, mert azért a szépség relatív.

Hogy jóképű fiú miért van ronda nővel? Mert nincs önbizalma. A férfiak önbizalma a barátnőjükön mérhető a legjobban.

2018. nov. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#5-ös, de van olyan, csak az előtted szóló félreírta, mert "szapio". Szapioszexuális az, aki az intelligenciához vonzódik, nem a külsőhöz.
2018. nov. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de igaz a megfigyelés. Bár ezek alapján nekem valami bombázó nővel kéne járnom. :-) F 40
2018. nov. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!