Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hol találok olyan 40+ éves...

Hol találok olyan 40+ éves nöt, aki szeret motorozni?

Figyelt kérdés
Legtöbb nő éli a kispolgári életét, életében nem ült motoron, és eszébe sincs még utasként se motorra ülni. Nekem a motorozás az életem, nyáron szinte csak azzal közkekedem, nyaralásom is egy-két hosszabb túrából áll. Természetesen van autóm is a hidegebb időkre, de elképzelhetetlennek tartok egy adriai vagy egy albán utat autóval. Nyilván egy kapcsolat úgy nem működhet, hogy én lelépek egy hétre valamelyik tengerhez pár haverral, "a zasszony" meg otthon tévézik addig. Volt olyan párom, akinek megvettem a sisakot, protektoros ruhát, csizmát, mindent, végül nem mert velem jönni egy hosszú útra. Nem érezte magát biztonságban, félt. Én 35 éve motorozom, és abszolút biztonságosnak tartom, 1989-ben estem utoljára, de akkor még hülye voltam, és legtöbben másodszor nem ültek fel mögém, mert érthető okokból féltek, de már kinőttem ebből. Már nem megyek 200-zal a felezővonalon az autók közt, kanyarokban már nem koptatom a lábtartót, teljesen biztonságosan vezetek.
2018. dec. 8. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 35 vagyok, van saját motorom, ismerkedni meg nem akarok. Sosem mentem 200-zal sem motorral sem autóval, ezt nem tudom értelmezni, hogy mire jó. Igaz chopperrel nem is ez a cél, hanem maga a táj, az élmény.
2018. dec. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én is nő vagyok és motorozom rendszeresen hidegbe melegbe, de ésszel. Ettől függetlenül eszem ágában sincs egy olyannal ismerkedni aki rá akarja erőltetni a saját hobbiját másokra és amikor ez nem jön össze akkor dobja a csajt.

Nagyon sok motoros csaj van hidd el, szerintem itt kicsit más a probléma.

2018. dec. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy valaki nem motorozik, még nem biztos, hogy kispolgári életet él, és le kell sajnálni.

Talán az a baj, hogy magas lóról szemléled a kínálatot, és ezt megérzik a nők.

2018. dec. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Motoros találkozókon?
2018. dec. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1

Valakinek meg az az élmény, hogy 3 másodperc alatt gyorsul 100-ra, vagy olyan erős a motorja, hogy még 150-nél is megemeli az elejét nagyobb gázfröccsnél, vagy a kanyarokat élvezi. Ennek is meg van a szépsége, és ez is nagy élmény. Ebből már 25-26 évesen kinőttem, már én is inkább túrásan vezetek. Persze néha még elkap a hév, de kizárolag, ha egyedül vagyok, és a meredek helyzeteket már kerülöm.

De nem is ez a kérdés.


#2

Eszembe sincs senkire semmit ráerőltetni, és sosem volt válóok ez. Az miért baj, ha olyan társat szeretnék, akinek örömöt okozna a motorozás, új élményekkel gazdagodna ezáltal. De a legjobb tényleg az lenne, ha eleve motoros lenne a jövendőbeli társam, és akár együtt, de külön motoron is mehetnénk nyaralni. 30 alatt tényleg sok csaj motorozik, de nézd meg a 40-es anyukákat! Talán ezerből egy, de abból is alig van 1-2 szingli az egész országban.


#3

A kispolgárit egyáltalán nem rossz értelemben írtam, lesajnálásról és magas lóról pedig szó sincs. Az átlag, a többség fél motoron, életveszélyes járműnek tartja, míg a 80-as évek előtt sokan motoroztak, még nők is. Igaz, akkor még nem hobbi volt, hanem autó híján közlekedési eszköz, és sok 60-70 évnél idősebb nőt ismerek, akiknek volt nagy motorra jogsija, és a 125-ös MZ-vel és a 350-es Jawa-val úgy motoroztak, mint a férfiak. Az én generációmban viszont alig ismerek olyan nőt, akik levizsgáztak motorra. Valahogy ez a generáció kimaradt ebböl. Azóta kezdtek újra motorozni a nők, mióta hobbi lett, de nekem az a generáció túl fiatal.


#4

Motoros találkozó nem lenne rossz ötlet, szoktam is néha menni, de a legtöbb csaj nem egyedül jön.

2018. dec. 8. 11:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Motorostalálkozón és motoros fórumokban.

Aki éli a kispolgári életét, az is szerethet motorozni, csak legfeljebb nem saját motorral, hanem fel kell vedd.:)

Amit írsz, inkább utazásszeretet. Én szivesen elmennék veled Visegrádra motorral aztán haza, de nem szeretek utazni, sose mennék hosszú útra csak azért, hogy úton legyek.

2018. dec. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"a legtöbb csaj nem egyedül jön."

És?

2018. dec. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha barátnőkkel jön akkor kit érdekel, legyél férfi és menjél oda.

Ha meg pasival/férjjel jön hát akkor sajnálom elkéstél.

A probléma az, hogy habár sok motoros csaj van közel sem annyi mint srác, szóval esélyes hogy a szóban forgó hölgy már rég megtalálta élete szerelmét és te meg elég későn kezdtél el keresgélni.


Az meg hogy a csajok 80%a fél a motoroktól és életveszélyesnek tartja az márbocs f.aszság. Talán ha nem általánositgatnál akkor még a szóbajövő nők köre is kibővülne.

2018. dec. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!