Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bejelentkezett hozzám masszázs...

Bejelentkezett hozzám masszázsra a református lelkész. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudom, a kérdés elég hülyén hangzik. Három éve lettem református, mióta férjhez mentem, mert a férjem szeretett volna templomi esküvőt, így felvettem a vallást. A lelkész egy 36 éves két gyerekes hát elég megnyerő külsejű, nagyon intelligens ember.

Egyébként az esküvő óta személyesen nem találkoztunk, néha facen váltunk pár mondatot, kivel mi van,mert elég közvetlen lett a kapcsolat vele mikor az akkor még vőlegénnyemmel elkezdtunk hozzá jegyesoktatasra járni.

Én pedig pár hónapja kezdtem a masszázs vállalkozásom és hirdetem is facen, ott látta ő is. És Bejelentkezett. Félreértés ne essék! Nem vagyok ráindulva a lelkészre, csak olyan furi szitu ez. Hogy "Isten szolgája" jön masszázsra és egy kisgatyaban fogom látni. Szóval olyan idegen ez az egész szitu. De mivel egy nagyon jofej pasi és tényleg jó vele beszélgetni, nem akarom lerazni valami mondvacsinált ürüggyel. Eddig annyit mondtam neki, hogy nézek időpontot, hogy mikor tudna jönni.

Ti mit tennétek a helyemben? Lehet, nem kellene ennyit görcsölnom rajta.


2018. dec. 9. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem kell görcsölni. Attól, hogy lelkész, még emberből van.
2018. dec. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kellene ezen görcsölnöd. Ő is ugyanolyan ember mint bárki más. Ha jól értem az elmondottakból, inkább ismerősi- baráti nexusban keresne fel, nem lelkészi minőségben megy masszázsra. Ha komolyan gondolod ezt a masszázs vállalkozást, jó lesz ha mihamarabb megtanulod szétválasztani a kliensek polgári foglalkozását a masszázstól, különben ettől sokkal cinkesebb szituk is jönnek majd. Mondjuk mikor befut a gyerek osztályfőnöke.

Ne görcsölj ezen, a jófej embert lásd benne, ne a lelkészt.

2018. dec. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

HA tényleg CSAK masszázs - a kérdésedböl ezt értem, nem erotikus változatot -, akkor ne foglalkozz a témával, semmivel sem másabb, mint bárki más ember.

Szerintem csak msot gondolod túl a dolgot, ha tényleg ott lesz, egyböl kiderül, hogy nem is lényeg a foglalkozása!

2018. dec. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ugyanolyan ember a lelkész, mint egy sírásó, hentes, gyárimunkás. Ne parázz. Elmegy, megmasszírozod, kifizeti, elköszön, hazamegy. Mint bárki más :)
2018. dec. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ja persze, hogy nem erotikus masszázs akit csinálok, szép is lenne...

Talán igazatok van és nem kellene ennyit filozófalnom ezen az egészen.

2018. dec. 9. 18:29
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Hát...ez szerintem is gáz, hiszen masszázs, ő meg Isten szolgája.

Úgy jutottam erre, hozzám jelentkezne be egy ilyen ismerôs apáca. Ultragáz.


Persze, ha magán fogorvos lenné/l(k), az más, nem kerül a keze(d)m kontaktba a nő testének 90 százalékával.

2018. dec. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Te vagy a gáz!

Mi az, hogy "isten szolgája"??? Attól még van teste és adott esetben pl fájhat a dereka!

2018. dec. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%
Úgyan mitől fájhat egy lelkész dereka? Azt sem tudja, mi az a munka.
2018. dec. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Hát vállalom, hogy gáz vagyok, de valljuk be, nem a világ legtermeszetesebb dolga kisgatyaban látni a helyi lelkészt. És nehezen tudok elvonatkoztatni. És nem, még mindig nem herjedek rá, csak ő akkor sem egy hétköznapi ember. Masszíroztam már sok féle embert tényleg. De papot még soha. És ez nekem akárhogy is, de furcsa szitu.
2018. dec. 10. 19:44
 10/11 anonim ***** válasza:
68%

református, nem katolikus pap. nem ugyanaz a két vallás, bár én katolikust is masszíroznék, nem vagyok vallásos...

de ez olyan hogy pl a lelkész is megbetegszik, ne menjen orvoshoz mert ott le kell vetkőzni vagy mi?

tuti nem azon vagy fenn akadva hogy tetszik a pasas?

2018. dec. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!