Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sokan azt gondolják, hogy...

Sokan azt gondolják, hogy magamnak való vagyok, egy lány meg is jegyezte, hogy antiszoc lennék. Mit tegyek, hogy ez valtozzon? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Lakótársam jegyezte ezt meg, nagyon rosszul esett. Tényleg zárkózott vagyok, ugyanakkor szeretném a közösséget.Barátaim is vannak, csak jó lenne könnyebben kapcsolatot teremteni. Most mit tegyek? Én így nem tudom elfogadni magam.
2018. dec. 10. 00:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha inkabb hirtelen leszarnal mindent es mindenkit, es csinalnad azt ami neked tetszik? Legtobb ember ezt csinalja, de semmi esetre sem azt higy random ember beszolasan kattogjak!

Felulemelkedes! Hasznos skill, ha elsajatitod! ;)

2018. dec. 10. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ja, én is vagyok így. Lányoktól akkor hallod, mikor már megelégelte, hogy

nem kezdeményezel neki, illetve tőled nem kapja meg azt a "de értékesebb vagyok" érzést.


Lesz még ilyen az életben, aki bántani fog téged ha nem leszel a hasznára.

Engedd el amit mond!

2021. ápr. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!