Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy ne gondoljak rá?

Hogy ne gondoljak rá?

Figyelt kérdés

Hello.

Van egy olyan lány az életembe akivel tök jóba voltam. Tök sokat beszéltünk tök jól elvoltunk. Aztán az egyik héten már nem nagyon válaszolt a messengeren, és egyre inkább elfelejtett. Ha én nem írtam rá ő se írt. Mindig mikor a lányra gondolok rosszul érzem magam meg szomorú vagyok és dühöt érzek. Hiányzik a lány és nem tom micsináljak hogy ismét rendesen beszélgessünk. Ja és amikor írok rá már egyre inkább félek hogy idegesítem és hogy mégjobban megutál. Szerintetek micsináljak? Hogy ne gondoljak rá annyit,az a baj hogy rengeteg dolog emlékeztet rá. És elfelejetwni nem akarom csak azt, hogy ne nagyon gondoljatokk rá meg ne vegyem ugy magamra



2016. ápr. 21. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezt hívják szerelemnek.

Törődj bele, bőgd ki magad és felejtsd el. Itt nincs arany közép út.

2016. ápr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.. 😁 😁
2016. ápr. 21. 20:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Nézz meg egy filmet, az megnyugtat.
2016. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát, ha ő nem mutat érdeklődést, akkor talán neked sincs szükséged őrá, mármint ilyen formában. Amúgy lehet, hogy csak nincs mondanivalója, és kedvesen visszaír, ha te válaszolsz neki, hogy ne bántson meg, ő szemlátomást nem akar tőled semmi komolyabbat, vagy lehet, hogy csak azt várja, hogy mindig te írj, mert ilyen kellethet is magát esetleg, de nem hinném; szerintem hát én asszem, hogy nem akar járni veled, de szereti, hogy jóban vagytok, de ő csak kedvel, és nem vagy neki annyira fontos szereplője az ő életének. Habár lehet tényleg az is, hogy szeretne veled beszélgetni, csak nem akar beégni, hogy nincs témája, miről, és akkor elakadna a beszélgetés, és utána már ilyen nyögvenyelős lenne, hogy csak szmájlikat küldözgetnétek, és lehet, hogy ezt akarja elkerülni. De amúgy szerintem tutira kedvel, ha nem irkál ilyeneket, hogy légyszi most inkább ne beszélgessünk, meg ilyenek, de sanszos, hogy többet nem akar tőled. Ha ő életed szerelme, még úgyis összehoz benneteket a Sors, de lehet, hogy őt ebben az életetekben nem neked szánták.
2016. ápr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!