Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mik a terveid 2019-re?

Mik a terveid 2019-re?

Figyelt kérdés

2018. dec. 11. 14:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük :)
2018. dec. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem semmi világmegváltó.


Szeretnék a munkámban előre lépni, fejlődni. Illetve szeretnék elmenni 1-2 programra, Forma 1, autóversenyek. És szeretnék komolyabb teljesítmény túrákat, például Kinizsi 100 vagy hasonló "százas" lenne a fő cél. Ezek mellett szeretnék megtanulni rendesen vezetni, mert még friss jogsis vagyok.


Illetve a szokásos "lefogyok, edzem, egészségesen étkezem" fogadalmak is ott vannak.

2018. dec. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Na és neked mik?
2018. dec. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nekem egyelőre új munkahelyet kell találnom, mert a jelenlegi sajnos megszűnik januárban. A többi meg majd alakul. :)
2018. dec. 11. 20:41
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert az új munkahelyhez!!!



- Szeretnék végre munkahelyet váltani, mert a jelenlegitől bekattanok vagy előbb-utóbb komolyabb vita lesz, esetleg kirúgatom magam. Koncentrálós, monoton, Excel, SAP egyebek munka, egy-két borzalmas munkatárssal. Eddig sikerült nem túl értékes végzettségeket szerezni, de talán már jobb úton vagyok....


- A tanfolyam sikeres elvégzése és sok gyakorlás otthon.


- Angol felsőfok. Szerintem nem vagyok normális, ez már nem fog beleférni.


- Ugyanennyit sportolni, mint az utóbbi másfél hónapban sikerült (de az egész évvel elégedett vagyok azért, egész ügyes voltam futóversenyeken stb), ugyanennyi zöldség-gyümölcsöt enni, mint mostanában, de emellett talán kevesebb csokit kellene...


- Jó lenne, ha nem hanyagolnám a fotózást.


- Tinikorom vége óta igyekszem minél gyakrabban kipróbálni új dolgokat. Én abszolút nem vagyok partiarc, ellenben nagyon szeretek kipróbálni új sportokat, elmenni új helyekre, baráti kirándulást szervezni ide vagy oda, kipróbálni egy különleges fürdőt, elmenni egy programra, pl Temofeszt, országtortát enni, bringatúra valahol. Szóval ilyen kisebb-nagyobb dolgok. 2016-2017 életem legrosszabb két éve volt bizonyos okokból, így ezek elmaradtak, 2018-ban már visszatértek, de célom, hogy 2019-ben sokkal több ilyen legyen.


- Jó lenne indulni egy 10 km futóversenyen.



26/l

2018. dec. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
65%
jaja, láss derűsen, a többi alakul..kitartás
2018. dec. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

- Sikeres záróvizsgát tenni és diplomát szerezni.

- Felfrissíteni az angolnyelv-tudásomat.

- Külföldre költözni a párommal, ott munkát keresni.

- Rendszeresen sportolni.

2018. dec. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

- javítani a tanulmányi átlagomon

- eredményt elérni egy művészeti versenyen

- sokkal többet írni

- megtanulni gitározni

- fejleszteni a hangom

- rengeteget bulizni

- azokhoz az emberekhez közelebb kerülni akik tényleg számítanak, akikkel pedig tönkrement a kapcsolatom, azok után nem sírni és kapadozni

- meg mondjuk egy egészséges kapcsolat se jönne rosszul

- közelebb kerülni anyámhoz

(ez nem konkrétan 19-es, inkább általános)

2018. dec. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi, köszi. Ügyesek legyetek. :D
2018. dec. 13. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!