Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az abortusz legális Magyarorsz...

Az abortusz legális Magyarországon?

Figyelt kérdés
Én úgy tudtam, hogy igen, de most a tanár azt mondja, hogy nem.

2018. dec. 12. 11:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
84%
Csak még valami az ab-ellenesekhez: Ismerek olyat aki el akarta vetetni a gyereket, de az ilyen "jószándékúak" zaklatása miatt végül nem vetette el. Gyűlöli a gyerekét. Iszonyú, engesztelhetetlen módon. azt szokta mondogatni, élete legrosszabb döntése volt szülni, tönkrement az élete. És a "gyerek" is gyűlöli őt- a szar gyerekkora miatt a csaj képtelen normális párkapcsolatra, Több mint húsz éve csak szenved a saját bőrében. Na így kell világra hozni a nem kívántakat.
2018. dec. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem inkább magát kéne gyűlölnie hogy felelőtlenül szexelt nem számolva a következményekkel. :) Mindig könnyű a másikra kenni a dolgokat. A gyerek arról nem tehet hogy az anyukája ilyen felelőtlen hülye szóval őt emiatt nem kéne gyűlölni.
2018. dec. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

És ha kiszakadt a gumi, akkor mi van?:)

Amúgymeg nem csak a nőknek kell védekezni, ugyan annyira kötelessége a férfinak is:)

2018. dec. 15. 22:42
 14/21 anonim ***** válasza:
89%
Legalább a kérdező észen van, ha egyes ítélkező szentfazekak nem is....
2018. dec. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
10%

Felelőtlen szexuális élethez beletartozik az is hogy olyannal fekszel le akitől vagy akivel abban a pillanatban semmiképp se akarsz gyereket. Nem olyan nehéz dolog ez... Nem kell az óvszer gyártókra vonni a felelősséget, mert nem fogják fel vállalni, mert nem is kötelesseguk


Erőszakot tudom majd felhozzatok még itt utolsó jokerkártyaként, arról én nem beszéltem, hiszen teljesen más dolog, mert az egyik fél akaratán kívül történt a dolog.

2018. dec. 16. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Kifogás az, az mindig van
2018. dec. 16. 06:31
 17/21 A kérdező kommentje:

De tudomásul venni azt, hogy míg világ a világ, semmi sem tökéletes. Mindenki hibázhat, joga is van hozzá, hisz mind emberek vagyunk:)

Ez a szexben sincs másképp. Mert egyszer valaki hibázott, nem lesz attól felelőtlen:)

2018. dec. 16. 06:37
 18/21 anonim ***** válasza:
88%
"Felelőtlen szexuális élethez beletartozik az is hogy olyannal fekszel le akitől vagy akivel abban a pillanatban semmiképp se akarsz gyereket" Hol élsz te, a sötét középkorban, hogy csak a gyerekért szexelhetnek a fejecskédben az emberek? Ébredj már fel valláskárosultkám...
2018. dec. 16. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
84%

#15

"Felelőtlen szexuális élethez beletartozik az is hogy olyannal fekszel le akitől vagy akivel abban a pillanatban semmiképp se akarsz gyereket."

44 vagyok, és SOHA nem akartam gyereket, most sem akarok. A férjem 51, ő se.

Akkor szerinted még mindkettőnknek szűznek kellene lennie?

2018. dec. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
9%

Reggel 6 óta fenn vagyok Te ösztönlény!


Hol mondtam olyat hogy csak gyereknemzés céljából szexeljen az ember??? Ne forgasd ki már a mondataimat légyszíves. Miért lenne túl középkori egy olyan szexuális élet amiben olyannal sosem fekszel le akitől semmiképpen sem akarsz gyereket? És nem kockázatsz még úgy se, hogy vedekezéssel nagyon kicsi az esélye hogy teherbe esik a nő.

Tehát inkább kockázatot vállalsz, mert az abortusz lehetősége mindig ott van végső megoldásnak, mi? Bravó 21. századi felvilágosult gondolkodású ember, aki csak annak él hogy a szükségletei kilegyenek elégítve, minden tiszteletem ezért a modern emberi gondolkodasért! :D


Üdv,

A sötétközépkorból jövő, egy vallásagymosott két gyerekes boldog családapa.

2018. dec. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!