Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan törzs, amit alig...

Van olyan törzs, amit alig ismernek és meg sem lehet őket közelíteni (pl azért mert megölnek)?

Figyelt kérdés
2018. dec. 12. 17:30
 1/5 TR75 ***** válasza:
100%

[link]


Nemrég öltek meg egy misszionáriust, a hatóság a holttestet sem tudja elhozni.

2018. dec. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kb. 3 hete volt a hírekben ugyanez a téma ami nagy port kavart, te nem láttad? :D
2018. dec. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De latta. Es most kiirt rola egy kerdest:D
2018. dec. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem láttam, de tudok róla, pont ezért kérdeztem, hogy van e ennél még veszélyesebb sziget, csak nem akartam írni hogy erről tudok, mert ha nem írtok mást, akkor ez a legveszélyesebb :D
2018. dec. 12. 17:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Van több is, csak ők kerültek be most a hírekbe az eset miatt. Állítólag több mint 100 olyan törzs van, amelyik nem "hódolt be" a civilizációnak. Ezeknek jó részét meg lehet közelíteni, de ettől függetlenül ugyanúgy élnek, mint mielőtt felfedezték őket.

De az Amazon erdeiben még mindig vannak törzsek amelyeket nem közelítettek meg, csak pl. repülőről látták őket.

2018. dec. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!