Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak olyan oldalak ahol...

Vannak olyan oldalak ahol anime kedvelő emberekkel lehet ismerkedni/barátkozni?

Figyelt kérdés

2018. dec. 12. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Van rengeteg facebook csoport.
2018. dec. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Akár itt is tudsz gykn, akár facebookos csoportokba amik az animékre épülnek, akár rendezvényeken (Mondocon).


Csak legyél kezdeményező,

de ne túl rámenős :D

2018. dec. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
FB csoportok tényleg jók, de vannak különböző fordítócsapatok is, néhányuknál (vagy mindegyiknél?) van fórum is. De Animeaddictson is lehet barátkozni, ott elég sok topic van a fórumon, biztos van több olyan is, ami kedvedre tesz és hozzá tudsz szólni. Vagy vannak spoilerszobák, ahol kibelezik a tagok az adott művet, keress rá a kedvencekre vagy amit éppen nézel, szép hosszú vélemények, eszmecserék szoktak lenni, biztos találsz ott olyant, aki szimpatikus a hozzászólásai alapján és a listája is tele van a te kedvenceiddel. Nem nagyon néztem még ott körül, de lehet van ilyen barátkozós topic is, meg kell nézni.
2018. dec. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2018. dec. 13. 17:11
 5/8 anonim ***** válasza:
én itt vagyok :D
2018. dec. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 mateszkapo válasza:
lány vagy? (khm ne vedd komolyan)
2018. dec. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, lány vagyok.
2019. jan. 1. 17:33
 8/8 Rádi Eszti válasza:
Amino-t eléggé jó hely, mert én is rengeteg barátot szereztem ott. Különböző témákból is vannak csoportok. Rajzokat, fanfiction-öket és sok màst is meg lehet osztani. Csak ajánlani tudom! 😊
2019. jan. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!