Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki meddö?

Van itt olyan aki meddö?

Figyelt kérdés

Nö vagyok. 23 eves es meddö.

Nagyon nehez ezt feldolgoznom.

Latni azt hogy a testvereimnek lehet gyerekuk a barataim ismeroseim sorba szulnek.

Hogy lehetne ezt feldolgozni?



2018. dec. 14. 23:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Nővéren is meddő. Ő nem kesereg, mert annak semmi értelme. Amikor kiderült, hogy nem lehet neki gyermeke, az örökbefogadást választották. Előbb nevelőszülők lettek, majd a kislányt pár évvel később örökbe fogadhatták.
2018. dec. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Hagyd el a komfortzónádat!
2018. dec. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, azért ma már eszméletlenül sok lehetőség van ennek a megoldására. Igazából ha van méhed, és vannak petesejtjeid, akkor lehet saját gyereked.
2018. dec. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nagyon sajnálom. :( Én 28 évesen vagyok ebben a cipőben, 14 éves koromban derült ki, és még mindig nem jöttem rá, hogy lehet ezt feldolgozni.


Mit takar esetedben a meddőség, hogyan derült ki? Ugyanis a meddőség csak annyit jelent, hogy egy év védekezés nélküli együttlétből nem estél teherbe. Ennek számos oka lehet.

Hormonális és átjárhatósági problémákon, IR-en, PCOS-on, endometriózison lehet valamennyire segíteni (gyógyszerekkel, műtéttel).

Ha a petefészkeid nem működnek, akkor segístég lehet a donrpetesejt vagy a donorembrió (mi az utóbbi köröket futjuk, kész katasztrófa, ha nincs alkalmas rokonod, akkor a rohadt törvények alpján "így jártál", donorembrióra meg 5-6 éves várólistát emlegettek...), vagy örökbefogadás (egészséges, fehér kisbabára szintén alsó hangon 5-6 év a várakozás).

Ha a méheddel van a gond, akkor sajnos az elavult, álszent törvények miatt csak az örökbefogadás jöhet szóba, a béranyaság sajnos nem.


Remélem, sikerül feldolgoznod, és megtalálod a boldogságot!

2018. dec. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Szia!

22 éves vagyok, és 3 hónapja tudtam meg hogy nem lehet babám!

Rettentő nehéz! Kitartást kívánok neked!

2018. dec. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a valaszokat es nektek is ugyan ugy kitartast
2018. dec. 20. 22:49
 7/8 anonim válasza:
0%

Teljes kivizsgálás!!!!!!!

Nem szabad feladni senkinek!!!higgy benne! 🙏😊

2018. dec. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
46%

Az én véleményem szerint, már maga a szó is rossz! Nincs neki még jelentése sem!!!

A várakozóknak igenis lehet gyermekük, persze kivéve azokat akiknél tényleg valami nagyon rossz egészségi probléma áll fenn. De a meddő szót még a köznyelvből is töröltetném! Inkább várakozó házaspárt használnék helyette!

2019. jan. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!