Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha a lányod elmondja neked,...

Ha a lányod elmondja neked, hogy meddő, és valszeg soha nem lehet sajátja, azt mondod: legalább nem kell védekezned?

Figyelt kérdés
Nekem ezt mondta.
2011. jan. 31. 08:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez komoly????????????

Én biztos nem így reagálnék!

Első körben szerintem bele őrülnék a gondolatba, de tuti azonnal néznék más orvost is!

Sajnálom, hogy így nyilatkozott a saját anyukád!

2011. jan. 31. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos csak zavarában mondta. Nagy sokk lehetett ez neki is, lehet hogy csak esetlenül próbált vigasztalni. Tényleg durva amit mondott de ilyen váratlan helyzetekben nem mindig találjuk a megfelelő szavakat. Egyetértek az elsővel nézesd meg magad több helyen és ne add fel, teljesen "reménytelen" ember is szült már.
2011. jan. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-ker..


Nem vagyok biztos benne, hogy nem hágok-e át valami belső szabályt ezzel a linkeléssel, ezért, ha mégis, kérlek jelezzétek.

2011. jan. 31. 08:39
 4/9 anonim ***** válasza:
:( Ez durva...nagyoon.
2011. jan. 31. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%
Én is ezt gondolnám, ha kiderülne, hogy steril vagyok. Egy komolyabb menstruációs görcs közben is eszembe jut, hogy a méhem nem ér meg ennyit.
2011. jan. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Sajnos tudom, hogy miről beszélsz.

A kettő nem zárja ki egymást.

2011. jan. 31. 10:40
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Második válaszoló vagyok. Megnéztem a linket és visszavonom amit írtam. Anyád egy állat. A betegségeknek sokszor lelki okai vannak. Ha fel tudod dolgozni ami veled történt akkor hidd el valahogy úgy hozza a Sors hogy mégis lehet gyereked. Bár amiket írtál azok alapján nem könnyű, de mindenki jól jár ha azt az anyaképet amit eddig kaptál egy az egyben elfelejted.
2011. jan. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Már máshogy látom és egyáltalán nem akarok erre a világra gyereket szülni!

De évekig nagyon-nagyon szerettem volna.

Lehet, csak azért is, mert szerinte azt a HÜLYE IS TUD.

2011. jan. 31. 13:02
 9/9 anonim ***** válasza:

ahogy elolvastam a kérdéseket amiket szépen egybeágyaztál 2 kérdés jutott az eszembe :

1 Ez most komoly ?

2. pszichológus??

2011. jan. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!