Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Férfi férfinak ajándékozhat...

Férfi férfinak ajándékozhat PARFÜMÖT?

Figyelt kérdés
Köztudott, hogy más az ízlésünk, de ez kiterjed az ajándékozásra is? Osztálykarácsonyra anya egy parfümöt akart adatni velem egy osztálytársamnak, aki fiú. Egyből hozzávágtam, hogy ez milyen már. Az,hogy férfi nőnek és fordítva ad, az nem fura. Én még hím neműtől sosem kaptam PARFÜMÖT. Dezodor, tusfürdő az más,hisz nem oly erős illtú. Szóval illik-e, vagy szerintetek, hogy nézne ki ha érfi férfinak ad?

2018. dec. 15. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha homár, miért ne.
2018. dec. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én nem adnék az biztos, ro***adt kellemetlenül érezném magam akármilyen köztünk a barátság.
2018. dec. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dehogy, ez tök b...zis.

Anyukád miért akarja? Tán megmaradt egy valamikor ajándékba kapott parfüm bontatlanul, és azt akarná elsózni?

2018. dec. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
NE! Ha én parfümöt kapnék biztos arra asszociálnék, hogy de jó büdösnek tart ez a hülye. Szóval inkább hanyagold a dolgot.
2018. dec. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én is így vélekedtem, hogy hogyan néz már ki:/ Szerencsére más lesz az ajándék.
2018. dec. 16. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!