Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Egyéb kérdések

A kérdés
loloskacsa nevű felhasználó kérdése:

Férfi férfinak ajándékozhat PARFÜMÖT?

Köztudott, hogy más az ízlésünk, de ez kiterjed az ajándékozásra is? Osztálykarácsonyra anya egy parfümöt akart adatni velem egy osztálytársamnak, aki fiú. Egyből hozzávágtam, hogy ez milyen már. Az,hogy férfi nőnek és fordítva ad, az nem fura. Én még hím neműtől sosem kaptam PARFÜMÖT. Dezodor, tusfürdő az más,hisz nem oly erős illtú. Szóval illik-e, vagy szerintetek, hogy nézne ki ha érfi férfinak ad?

Keress kérdéseket hasonló témákban: parfüm, férfi, fiú, illat, ajándék

2018. dec. 15. 13:03  Privát üzenet  

A válaszok
Ha homár, miért ne.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. dec. 15. 13:10 Privát üzenet
SzendvicsKolléga6 nevű felhasználó válasza:

Hát én nem adnék az biztos, ro***adt kellemetlenül érezném magam akármilyen köztünk a barátság.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. dec. 15. 13:39 Privát üzenet

Dehogy, ez tök b...zis.

Anyukád miért akarja? Tán megmaradt egy valamikor ajándékba kapott parfüm bontatlanul, és azt akarná elsózni?

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. dec. 15. 14:55 Privát üzenet
NE! Ha én parfümöt kapnék biztos arra asszociálnék, hogy de jó büdösnek tart ez a hülye. Szóval inkább hanyagold a dolgot.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2018. dec. 15. 15:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én is így vélekedtem, hogy hogyan néz már ki:/ Szerencsére más lesz az ajándék.

# 5/5Időpont 2018. dec. 16. 00:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Egy kapcsolatban az egyik fèl bánthatja azért a másikat, mert nem érzi magàt fèrfinak/nőnek a másik személy mellett? 23/F
28 évesen egy átlag férfinak mivel kell rendelkeznie?
Miért küld ágyban fekve a meztelen (rövidnadrág, ami nem takar semmit szinte) combjairól egy lány egy férfinak képet?
8 evig tarto parkapcsolatot mennyi ideig tart kiheverni a ferfinak aki teljesen lezartnak tekinti a kapcsolatot es epp valofelben van ezzel a novel?
Miért neveznek férfinak 23 évesen, amikor még csak kamasz vagyok?
Hány éves kortól nevezel valakit nőnek és férfinak?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!