Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 45 évesen lehet még belőlem...

45 évesen lehet még belőlem valaki?

Figyelt kérdés
öszinte leszek, így 45 évesen csak egy öreg trabantom van és néhány ruhám. 40 négyzetméteres albérletben lakok, gyenge minöségű ennivalókat eszek. nincs családom, nincs megtakaritasom, nincs szakképzettségem és nyaralni is csak magyarországon vagyok akkor csak is elmegyek egy erdőbe túrázni. rájöttem hogy ez igy nem jó. sok pénzt akarok, lehet mérnöknek tanulok.
2018. dec. 16. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Sohasem keso ujrakezdeni, en nagyon drukkolok neked!
2018. dec. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert neked, nem lesz egyszerű. Mégis mit csináltál egesz eddigi életedben, aminek ennyire nincs eredménye?
2018. dec. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha kitartasz simán lehetsz még bárki, nem vagy öreg
2018. dec. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert, csak rajtad áll, hogy mennyire vagy eltökélt. Kemény munkával, alázattal, erős akarattal bárhonnan fel lehet állni.
2018. dec. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem mindig azt mondták ha valaki 40 éves korára nem ér el semmit akkor az már úgy marad. De ha semmid nincs még nagyon pénzed se akkor miböl akarsz tanulni?? És ha annyira okos vagy eddig miért nem tanultál?? Ez már csak ilyen hirtelen fellángolás szerintem. Bár álmodozni azt lehet.
2018. dec. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugdíjig még bőven van időd!:-)

Szóval, komolyan, érdemes még képezni magad. 45 év ma már nem kor. Sőt, van, aki 60-on felül tanul még szakmát vagy diplomázik le.

Kitartás.

2018. dec. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!