Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha gyűlölöm az embereket és...

Ha gyűlölöm az embereket és egyébként is az összeomlás szélén állok, az látszik rajtam?

Figyelt kérdés
2018. nov. 28. 18:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.
2018. nov. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szerintem észrevehető.
2018. nov. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én utálom az embereket utálom a fákat, de a munkahelyen visszafogom magam. Udvarias vagyok, de ennyi.
2018. nov. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

nem tudom, én szeretem az embereket, és az szerintem látszik rajtam.

Ha folyton gyűlölködő negatív kihatásod van, az olyan szinten látszik rajtad, hogy az emberek kerülnek, és az életed összeomlás szélére sodródhat.

Csak a Szeretet legyen benned :)

2018. nov. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Én nem tudom az embereket szeretni, egéz egyszerűen megvan a véleményem a fajról. Igen, az én fajom, de akkor is.



Az összeomlás meg más miatt van. Igen, gondolom, hosszútávon befolyásolhatja a gyűlőlet is, de alapvetően más miatt van.

2018. nov. 28. 19:04
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Ha ölni lehet a tekinteteddel, akkor bizonyára látszik. Az is, ha szúrósan nézel. Másrészt milyen érzés az úgy "utált" emberek válaszait olvasni?
2018. nov. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Az ember gyűlölet mit takar?Minden embert gyűlölsz attól függetlenül hogy ismered e? 😀

Ez szerintem max a viselkedéseden látszik.

A másikat ki lehet szúrni.Mikor lelki rottyon voltam két hónapig hallgattam minden ismerősétől hogy sápadt és sovány vagyok (többen kérdezték hogy mikor lesz a temetés 😀) Meg ha nem figyeltem a szinlelésre szerintem az arcomra is kiült a "a Fa**omat az egêszbe" életérzés

2018. nov. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Általában ez az oldal is erősíti az utálatomat, sajnos. Akár egy kétségbeesett kérdésemre több bántást kaptam, mint általános iskolában és gimiben összesen.



Szerintem csak akarok szúrósan nézni.

2018. nov. 28. 19:13
 9/17 anonim ***** válasza:
37%

"Általában ez az oldal is erősíti az utálatomat, sajnos."

Mert összefutottál pár idiótával meggyűlölted az egész emberi fajt? Mitől vagy te jobb náluk? Mert nálad "még" nem fajult tettlegességig? Rajtad kívül

mindenki rossz, csak te vagy jó fiú. A gyűlölteddel csak megkeseredsz. Ennyit érsz el!

2018. nov. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Elég utcára mennem, boltna mennem, felszállnom egy villamosra.

Ki voltam rekesztve mindigis, pl általánosban, amikor elvoltam a kis világomban és nem fogtam fel kb semmit (jó, pont ezért rekesztette ki, de hátrányt és sérüléseket okozott)

Gonoszak voltak, átvertek, becsaptak.



De nézzük meg a háborúkat, a környezetszennyezést, az önző emberi jellemet, a türelmetlenséget



Hol írtam, hogy különb lennék és vagyok a jó kislány?

2018. nov. 28. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!