Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Merjek visszamenni vizsgálatra...

Merjek visszamenni vizsgálatra az orvosomhoz abba a kórházba, ahol dolgoztam is, de nem jól mentem el onnan?

Figyelt kérdés

Felmondtam ott, ahol dolgoztam, mert nagyon rosszul bántak velem és eléggé nagy problémák vannak ott.

A lényeg az lenne, hogy egy ritka betegségem van és egy orvos kezel, aki ismer engem már gyermekkorom óta. Voltaképpen látta, ahogy felnövök. Pont ott kezdtem dolgozni, ahova járok hozzá. Csakhogy, ahova felvettek, ott közel van ő is és, mielőtt felmondtam, mert már nem bírtam a körülményeket, utoljára láttam őt és valahogy az arckifejezése nem tetszett nekem.

Nem is tudom, hogy miért nem merek visszamenni igazából hozzá, hiszen segítenie kellene csak, de valahogy én mégis tartok attól, hogy hogyan fog hozzám állni...stb.

Aznap, mikor beálltam dolgozni, és találkoztam vele, nem felejtem el, hogy milyen mély örömmel töltötte el, hogy ott vagyok. Valahogy nem megy ki a fejemből az arc és a tekintete, ahogy nézett rám. Azonban nem maradhattam ott, mert már rég ki lennék még jobban készülve idegileg.

Tartok attól, ha visszamegyek, nem úgy fog hozzám állni, mint már sok-sok éve, tartok attól, hogy esetlegesen hiába megismert, de másképp fog rám gondolni és nem is fog úgy hozzám állni, ahogy kellene. Valahogy nem merek a szemébe nézni, félek a reakciójától, hiszen gyerekkorom óta kezel, ismer engem és egy nagyon aranyos embert ismertem meg benne, aki még a betegét is képes jókedvre deríteni, de az utolsó, ahogy láttam és köszöntünk egymásnak, valahogy azt kelti bennem, hogy inkább ne...

Nem tudom, hogy igazából miért gondolkodok erről ennyire. Félek új orvoshoz is menni, mert a jelenlegit szoktam meg, tudom mennyire segítőkész volt, ráadásul nem mindegy hogyan kezelik a betegségem, mivel a látásomról van szó.

Nem tudom, mi tévő legyek. A megérzésem nem jó.

Köszönök minden segítséget és tippet ezzel kapcsolatban.



2018. dec. 21. 17:11
 1/2 anonim válasza:
Én teljesen meg értem amit érzel. Ha ilyen helyzetben vagyok, én mindig azt csinálom hogy erőt veszek magamon (néha nagyon nehéz és nem megy rögtön) de oda állok az elé aki csalódott bennem vagy ilyesmi, és el mondom neki hogy mit miért tettem. Legyél vele őszinte. O az orvososd. Azt mondod nagyon rég óta. Ne félj el menni hozzá a betegség miatt
2018. dec. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

1:


Köszönöm szépen, de nincs bátorságom hozzá. Nem tudom, hogy csalódott-e vagy sem, az biztos, hogy az utolsó találkozásunkkor furcsán nézett rám. Majdnem 20 éve az orvosom. Ha most csalódik pont benne, mikor ő mondta a dolgozóival együtt, hogy azért nem fogadtak be engem (ahol voltam), mert nem ismernek, ezzel nem tudok mit kezdeni.

Én nagyon kedveltem, kissé barátomnak is tekintettem, mint orvosomnak, mert sok ideje ismertem és jó embernek. Most nem tudom, mit gondoljak. Egyrészt nem tudok elé állni, pedig nem én vagyok a hibás, másrészt pedig, ha ennyi idő után inkább másnak hisz, akkor... nem érdemes róla beszélni. Nem tudom, mi várna, ha odamennék, hogy állna hozzám, hogy látna el. Ha nem kapnám meg tőle az eddigi kedvességét, nagyon rosszul esne.

Most pedig keresnem kell másik orvost, mert már nem vagyok túl jól. Nem lesz könnyű!

Azért köszönöm szépen!

2018. dec. 26. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!